Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Jolene » 22 Юни 2018, 16:06

annamaria написа:Определно сексът носи здраве, когато го правиш с любим човек и когато и на двете страни им е приятно. Но не са малко случаите, когато на жената и е трудно да стигне докрай поради някакви причини. Най- неприятната е сухотата, при която оргазмът е почти недостижим.

Има доста лубриканти и много начини този проблем да се реши, а и много често е психологически, от това, че се е случило преди, знаич пак ще стане.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Dalia » 23 Юли 2018, 17:56

Че кой търси друго освен налада, а ако се получават някакви други ползи от оргазмите те са много добри бонуси. АЗ лично се чувствам по-спокойна след туй и ми се яде много сладко, ама сега има ли нещо общо с оргазъма или не, аз поне не зная :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот ivan.stoqnov » 13 Сеп 2018, 18:00

ААА, ето къде ги чела тия работи моята жена. За сваляне на напрежнието мога да кажа със сигурност, че помага, че тя все от нещо е изнервена, ама на сутринта мекичка и като котка мърка. Ама за други ползи не съм чувл, но може и да има. Например след бурна нощ, аз на другия ден съм ухилен до уши, значи мен ме прави щастлив, я какви интерсни факти само открих за себе си.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron