Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Nightmare » 21 Авг 2014, 15:17

Всички знаем, че жените, които нямат чести полови контакти са доста по-изнервени, всъщност не съм убедена, че това не е мит, вие как мислите?! :? :oops:

Според мен, половия контакт, освен че не е с единствена цел създаване на поколение си е нужда, която трябва да бъде задоволявана, като храненето и съня!
Скоро с мъжът ми спорихме и той твърдеше, че това не е така и дори повече от година да не бъде с жена няма да усети кой знае каква разлика!

Дали обаче се отнася същото и до жените?
orgasym.jpg
orgasym.jpg (61.12 KiB) Прегледано 2455 пъти

Според вас оргазмите какво друго ни носят освен насладата? Спокойствие, например, по-добър сън, по-добро здраве или...? :?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот dejavu » 21 Авг 2014, 15:22

Ами всъщност всичко, което си написала е вярно, по мои изчисления :D :D концентрацията, също се влияе от секса, съответно от оргазмите, една жена, която няма чести полови контакти е доста по-разсеяна и много по-трудно се концентрира :!:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот varlam » 21 Авг 2014, 16:16

При оргазъм пада рязко кръвното, заради прилива на кръв на други органи. :) Най-добрата анти-хипертонична терапия, но постоянните оргазми биха разсейвали.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2014, 15:49

varlam написа:При оргазъм пада рязко кръвното, заради прилива на кръв на други органи. :) Най-добрата анти-хипертонична терапия, но постоянните оргазми биха разсейвали.

хахаха! Ето това лечение на високо кръвно досега не ми е идвало на ум! :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2014, 15:49

varlam написа:При оргазъм пада рязко кръвното, заради прилива на кръв на други органи. :) Най-добрата анти-хипертонична терапия, но постоянните оргазми биха разсейвали.

хахаха! Ето това лечение на високо кръвно досега не ми е идвало на ум! :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот penny » 15 Фев 2017, 16:36

Най-важно е удоволствието, останалите екстри са добре дошли :grin: . За кръвообръщението, за настроението, като добро приспивателно :smile: .
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Юни 2018, 12:49

Не знам дали и каква полза ще има, но щом са ги измислили, тъй като самия акт така или иначе си е достатъчно приятен, то сигурно по някакъв начин стимулират хормоните.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Тъжна Луна » 08 Юни 2018, 16:14

Nightmare написа:Всички знаем, че жените, които нямат чести полови контакти са доста по-изнервени, всъщност не съм убедена, че това не е мит, вие как мислите?! :? :oops:

Според мен, половия контакт, освен че не е с единствена цел създаване на поколение си е нужда, която трябва да бъде задоволявана, като храненето и съня!
Скоро с мъжът ми спорихме и той твърдеше, че това не е така и дори повече от година да не бъде с жена няма да усети кой знае каква разлика!

Дали обаче се отнася същото и до жените?
orgasym.jpg

Според вас оргазмите какво друго ни носят освен насладата? Спокойствие, например, по-добър сън, по-добро здраве или...? :?
Хахаха, този те гъбарка! На мен ми иде да го оставя такъв на сухо за година, обаче той ще хитрува, ще се храни под масата с нещо краднато и после ще вика - ааа-- добре съм, нищо ми няма, хич не ми се е отразила липсата на сех. И после отиде коня у ряката
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот Gold » 19 Юни 2018, 16:12

Пълноценният сексуален живот е от изключително значение.. :smile: Не трябва да го подценяваме, защото той е не по-малко важен от останалите фактори в живота.. Ако имаме проблеми с половинката, да ги преодоляваме и ако имаме здравословни пречки за изпитването на оргазъм - също!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Освен наслада, има ли други ползи от оргазмите?

Мнениеот annamaria » 22 Юни 2018, 15:27

Определно сексът носи здраве, когато го правиш с любим човек и когато и на двете страни им е приятно. Но не са малко случаите, когато на жената и е трудно да стигне докрай поради някакви причини. Най- неприятната е сухотата, при която оргазмът е почти недостижим.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта