Господа, какво ви кара да изневерявате?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2016, 11:32

А дамите защо изневеряват? Винаги се стига до там, защото нещо липсва във връзката и нещо куца, което подтиква другия да си дири щастието на друго място. Изневеряват тези, които най-силно усещат липсите на това, което им липсва.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот fawla » 30 Сеп 2016, 15:06

Rali_hr написа:А дамите защо изневеряват? Винаги се стига до там, защото нещо липсва във връзката и нещо куца, което подтиква другия да си дири щастието на друго място. Изневеряват тези, които най-силно усещат липсите на това, което им липсва.

От липси разбира се, липсите са това, което ни потиква към изневяра или друго, затова трябва да бъдем внимателни когато даваме и получаваме от партньора си :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Jully » 30 Сеп 2016, 15:25

За мен все пак изневярата остава непростимо нещо и не мога да я оправдая по никакъв начин, не разбирам хората, които продължават връзката си след изневярата. А каквото и да ги подтиква няма голямо значение, след като веднъж го направиш и ти простят, после пак ще искаш да минеш метър. Оправдания и подтикване няма. :!:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Грохот » 03 Окт 2016, 15:47

Това вече си зависи от хората, има и случаи, където не се повтаря. Това, че при едни е станало така, не значи, че и при други ще стане същото. Това са сложни взаимоотношения, в които или ги развиваме към по-добро, или трябва да прекъснем.
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот srednogorski » 20 Окт 2016, 14:24

"Не съществува такова нещо като грешка. Съществува това, което правиш и това, което не правиш"
srednogorski
 
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Окт 2016, 09:34

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ramimni » 20 Окт 2016, 14:44

Много йезуитски звучи, като оправдание всичко да ти е позволено да направиш. Но всяко действие си има и последствие.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот silver933 » 01 Ное 2016, 16:20

На мен ми харесва тръпката, която има, и факта, че изпитваш нещо ново, което иначе го няма. Когато си дълги години с една жена има еднообразие, скука, рутина, всичко става "купи хляб", няма еротика, страст, няма нищо ново. За мен това е начин на разообразие и някакво готино преживяване, без да влагам голям смисъл в него.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот qwerryyy » 04 Ное 2016, 15:10

Всеки мъж си търси причина да изневери в един момент, особено ако вече жената не го привлича сексуално и най-вече не отговаря на неговите нужди и смятам, че всяка двойка минава през такъв период, когато им се родят деца и те изтощават майката. Мъжете искат веднага да получат секс, а жената има нужда от почивка.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот m.vulev » 15 Ное 2016, 11:16

За едни мъже изневярата е тръпка и защото могат, няма нищо общо с жена им и отношението към нея. За други начин да бъдат оценени и да получат това, което нямат в семейното гнездо. А пък има и такива, които просто не изневеряват.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Paladin » 09 Юни 2017, 12:31

Мрънкането и постоянното оплакване, това ме кара мен да изневеря и после да сложа край на връзката. Досега ми се е случвало веднъж, до толкова ми беше прикипяло от постоянното мрънкане, драмите, имах чувствтоо, че се виждам с приятелката ми, че да ми помрънка малко... Ужасия!
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron