Господа, какво ви кара да изневерявате?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Stark » 09 Юни 2017, 14:42

Paladin написа:Мрънкането и постоянното оплакване, това ме кара мен да изневеря и после да сложа край на връзката. Досега ми се е случвало веднъж, до толкова ми беше прикипяло от постоянното мрънкане, драмите, имах чувствтоо, че се виждам с приятелката ми, че да ми помрънка малко... Ужасия!

Извинявай, но мъжете често си го просите, не можеш да отречеш! Постоянно има за какво да ви се мрънка, помолим ви нещо, а вие се правите, че не сте го чули. Или отговаряте с "ше видим" и така гледате 2- 3 седмици, за нещо, което има елементарен отговор!!!
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот kauda » 16 Юни 2017, 15:18

И жените и мъжете изневеряват за едно и също, когато не получават внимание от половинките си, когато не получават това, от което имат нужда. Затова казват, че когато нещо липсва у дома, всеки тръгва да си го търси на друго място, а къде е това друго място, вече... зависи кой как го приема другото място.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юни 2017, 10:01

Не разбирам толкова ли им е трудно да дойдат и да кажат " искам да съм с друга, липсва ми това и това при теб, нека да излизаме с други хора и да се разделим"
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот annamaria » 23 Мар 2018, 12:46

Имаше един лаф че ''щастливо оженените мъже, са най-добрите любовници''. Така, че при повечето мъже изневерите са си заради самия спорт, а и да не забравяме, че в тяхната натура битува ''ловът''.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Dipsy » 23 Мар 2018, 16:10

На мен преди време един бивш ми изневери. Тъпанарът държеше да си признае, щото не можел бил да крие нищо от мен. Обяснението му беше, че искал бил да ми изневери и да разбере коя от двете ни да избере. Обаче след акта не можел бил да избере, още по-объркан бил, щото му било харесало. Ай върви се оправяй с таквоз нЯщу :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот sad » 23 Мар 2018, 16:35

що винаги съм си мислила че изневярата е въпрос на избор.
Решил си, искал си, чукал си. (точка)
ма не исках, ма не получавах от тебе, ма ....
глупости.
Ако искаш да си с някого или си, или не, кво е тва пробване, търсене другаде и нам кво!? Дето се вика, ако искаш друга поне имай смелостта (и честа) да прекратиш отношения с тази....

Моля за извинение, това всичкото го каза жената, на която бившия беше кръшкал тайно дъъълго време.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот orck » 23 Мар 2018, 17:03

Най-вероятно същото, което и нежния пол.
Студенина, неразбиране, желание да се почувстваш важен и желан. Лъсване на самочувствието (и нещо друго) чрез някой, които не те умловажава.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Jully » 23 Мар 2018, 17:37

orck написа:Най-вероятно същото, което и нежния пол.
Студенина, неразбиране, желание да се почувстваш важен и желан. Лъсване на самочувствието (и нещо друго) чрез някой, които не те умловажава.

Точно, когаот не получаваш това, което искаш у дома, естествено почватш да го търсиш на друго място, дори и това да се случва подсъзнателно.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Буба Мара » 26 Мар 2018, 14:01

Jully написа:
orck написа:Най-вероятно същото, което и нежния пол.
Студенина, неразбиране, желание да се почувстваш важен и желан. Лъсване на самочувствието (и нещо друго) чрез някой, които не те умловажава.

Точно, когаот не получаваш това, което искаш у дома, естествено почватш да го търсиш на друго място, дори и това да се случва подсъзнателно.

Но истината е, че човек си мъкне проблемите със себе си. И да кръшне мъжът, то с всяка следваща ще среща същото неразбиране като с предишната. Защото едно ново завоевание е много по-отворено за недостатъците на мъжа, когато въпросното завоевание не ги е изпитало на собствения си гръб. и като изневериш си викаш.. е те тоя/тази е по-добър, щото разбираш ли ми дава онова, което не ми го дава половинката. Само че вместо да си реши проблемите, той просто си изаква нова купчинка на ново място и си остава старото ако със старите проблеми :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Петър Георгиев » 24 Юли 2018, 17:24

когато ми доскучее и досади женската, ходя при някоя по-малко досадна и дето не ми дудне по сто думи в минута. напримерно
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта