Господа, какво ви кара да изневерявате?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:16

Петър Георгиев написа:когато ми доскучее и досади женската, ходя при някоя по-малко досадна и дето не ми дудне по сто думи в минута. напримерно

:goodpost:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:24

Аз не зная не казвам че съм :whiteflying: но нямам точно определение защо тръгвам в друга посока. И който ми каже, че това става отведнъж едва ли ще му повярявам. Да, има моментни увлечения, но те хич не мога да ги нарека изневяра. Изневярата е осъзната, когато тръгваш целенасочено да го правиш да отидеш при конкретна жена защото ти е харесало не само тялото, но и душата ѝ, ей туй според мен е изневярата.
Другото дето ще го сложа на някоя веднъж и даже няма да знам как ѝ е името, туй са дребни мъжки прегрешения. :neener:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Frac » 02 Авг 2018, 17:32

ivan.stoqnov написа:
Другото дето ще го сложа на някоя веднъж и даже няма да знам как ѝ е името, туй са дребни мъжки прегрешения. :neener:

Да де, но да го слагаш всеки месец, примерно, не ли пак същото? Кво като не и знаете иммато-те ще са различни, но пък може да е системно - паак се брои, поне според мен!!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:36

Frac написа:
ivan.stoqnov написа:
Другото дето ще го сложа на някоя веднъж и даже няма да знам как ѝ е името, туй са дребни мъжки прегрешения. :neener:

Да де, но да го слагаш всеки месец, примерно, не ли пак същото? Кво като не и знаете иммато-те ще са различни, но пък може да е системно - паак се брои, поне според мен!!!

Ами лошо, :lol: за който брои. Тия дето ги приказват, че всяка вечер с различна или всеки ден туй са малко преувеличени неща. Всеки месец :grin:
бе жена, ти какво говориш от де толкова много навити жени бе :grin: :grin: :grin: :grin: А и на моята жена трябва внимание да обърна все пак, аз да не съм тука някой полов атлет :lol: :lol: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Авг 2018, 17:50

Това селско държание на мачовците е смешно. все едно жените примират за някакви смешници, по-скоро ако си с женен мъж, то той трябва да е доста специален - разбирайте финансово независимо - и то бая- с хубаво тяло, с одобро чувсто за хумор. с някъв мухльо не бих тръгнала да се занимавам.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 09 Авг 2018, 16:33

И да си знаете момичета: хубавия , богатия , веселия и грижовния са 4 различни мъже и е най-добре да не се познават :lol: Пък после мъжете изневерявали... То ако ги няма жените с кой ще изневеряват тез мъже? Всичко от жените идва :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Милинка » 09 Авг 2018, 17:16

ivan.stoqnov написа:И да си знаете момичета: хубавия , богатия , веселия и грижовния са 4 различни мъже и е най-добре да не се познават :lol: Пък после мъжете изневерявали... То ако ги няма жените с кой ще изневеряват тез мъже? Всичко от жените идва :lol:

То идва от жените, но и мъжете трябва да могат да отказват, а те като видят зелена светлина и хоп-готови.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 09 Авг 2018, 17:22

Милинка написа:
ivan.stoqnov написа:И да си знаете момичета: хубавия , богатия , веселия и грижовния са 4 различни мъже и е най-добре да не се познават :lol: Пък после мъжете изневерявали... То ако ги няма жените с кой ще изневеряват тез мъже? Всичко от жените идва :lol:

То идва от жените, но и мъжете трябва да могат да отказват, а те като видят зелена светлина и хоп-готови.

Ми как тъй ще отказваме? Че то срамота на жена да се откаже... Нали така, колеги?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Lollipop » 13 Авг 2018, 12:31

Основната причина е, че при изневерите няма битовизми, има само страст. Докато с жената вкъщи трябва да се разправяш за това, кой ще се грижи за децата, дали отдаваш нужното внимание на всички у дома, какво ще ядем, за какво ще дадем парите си и т.н. то при любовницата всичко е само и единствено страст.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 17:49

Lollipop написа:Основната причина е, че при изневерите няма битовизми, има само страст. Докато с жената вкъщи трябва да се разправяш за това, кой ще се грижи за децата, дали отдаваш нужното внимание на всички у дома, какво ще ядем, за какво ще дадем парите си и т.н. то при любовницата всичко е само и единствено страст.

Страст ми как няма... На мъжа всичко му е наред жена му му сготвила, прибрала му децата, изпрала му изгладила го... То ако има и на мен да ми направи някой всичко туй и аз страст ще имам охооо колкото за 3 любовници :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта