Господа, какво ви кара да изневерявате?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Frac » 14 Авг 2018, 16:54

Dalia написа:
Lollipop написа:Основната причина е, че при изневерите няма битовизми, има само страст. Докато с жената вкъщи трябва да се разправяш за това, кой ще се грижи за децата, дали отдаваш нужното внимание на всички у дома, какво ще ядем, за какво ще дадем парите си и т.н. то при любовницата всичко е само и единствено страст.

Страст ми как няма... На мъжа всичко му е наред жена му му сготвила, прибрала му децата, изпрала му изгладила го... То ако има и на мен да ми направи някой всичко туй и аз страст ще имам охооо колкото за 3 любовници :lol:

:+1:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Авг 2018, 18:19

Така е, у дома има повече грижи, докато с любовницата получаваме само приятни изживявания, няма драми, ревност, разправии, мислене за пари и т.н. има само чист и приятен секс< който носи приятни емоции и вече свързваме тоя човек само с нещо такова готино.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Dalia » 14 Авг 2018, 18:21

И аз бих изнверила , като е толкова хубаво пък какво остава за мъжете... Има приятели които го правят без да се замислят ей тъй заради спорта само.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот qwerryyy » 15 Авг 2018, 09:24

Dalia написа:И аз бих изнверила , като е толкова хубаво пък какво остава за мъжете... Има приятели които го правят без да се замислят ей тъй заради спорта само.

За спорта си търсят удоволствие, което не получават у дома. И аз съм на мнение, че изневерите са главно заради битовизми, както и голяма част от кавгите в семействата се дължат на тях.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Авг 2018, 18:08

за съжаление е така битовизмите убиват всикчо :???:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2018, 16:21

Наиситна най-големият бич за семейството се крие в битовизма. :-|
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Стоян75 » 29 Окт 2018, 15:33

Толкова банално - скуката. Стане ли твърде еднообразно, идва и изневярата.
Вярно че аз не съм най-добрия пример предвид това че най-дългата ми връзка е 5 месеца, ама.. :mrgreen:
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Ное 2018, 17:54

silver933 написа:Ако питаме жените то един куп неща ни карат постоянно да им изневеряваме и едва ли не само дебнем да е..м, което хич не е така, но ако ми се отдаде възможност на мен не се замислям много. :mrgreen:

:goodpost:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Innerlane » 02 Ное 2018, 19:27

Колкото мъже, толкова и причини за изневяра. Преди десетина години дълбоко се впечатлявах от тия неща и ревнувах, все едно светът ми ще свърши. Днес съм далеч по-дзен. В прав текст съм му казала, че в момента, в който разбера, че уж моногамната ни връзка е станала отворена от неговата страна, ще стане отворена двустранно.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Ива Тодорова » 05 Ное 2018, 16:43

Innerlane написа:Колкото мъже, толкова и причини за изневяра. Преди десетина години дълбоко се впечатлявах от тия неща и ревнувах, все едно светът ми ще свърши. Днес съм далеч по-дзен. В прав текст съм му казала, че в момента, в който разбера, че уж моногамната ни връзка е станала отворена от неговата страна, ще стане отворена двустранно.

Мда, и тогава изведнъж изневярата вече е друго нещо. Ще придобие много повече тежест, отколкото ако само мъжът е изневерил.
Малко като това че лесбийството не е толкова ужасно, колкото връзката между двама мъже. Бързо се променят позициите :mrgreen:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта