Господа, какво ви кара да изневерявате?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот magda » 22 Авг 2014, 16:49

Не твърдя, че не изневеряват и жените, обръщам се към господата, тъй като съм от противоположния пол и вид - никога не съм изневерила и да, жена съм :mrgreen:

Интересно ми е в какъв момент или етап от връзката, просто господата имат нужда от чужди обятия или ако не е така, т.е. нямат нужда от това, защо го правят?
pick up.jpg
pick up.jpg (15.74 KiB) Прегледано 1694 пъти

Според мен, част от тях повдигат самочувствието си, за да си докажат, че все още го умеят, а и ще им разнообрази живота. А други го правят от скука, чиста проба скука, сиво ежедневие и още по-голямо еднообразие в леглото с половинката! :|

За тези господа, които ще отрекат всичко това, се надявам да ми споделят своите подбуди и причините, които ги карат да изневеряват?! :roll: Да знаете, че съм под напрежение и с огромно очакване, така че... вие сте!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот ivoblinc » 22 Авг 2014, 16:53

абе права си, за това, което казваш и причините, които изтъкваш, но има и нещо друго, понякога се случва така, че не искаш да изневеряваш, не си излезнал с тази цел, но то ти се изпречва на пътя и няма как да го подминеш, без да го пометеш, нещо такова... :?
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот S_Milenska » 26 Ное 2014, 14:05

Наистина се чудя защо изневеряват хората, чак е обидно! Като искаш да опрашват насам на там, защо не си прекратят отношенията с постоянния партньор? :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Krum » 02 Дек 2014, 15:39

Понякога жените мрънкат толкова много, че няма как да не им изневерим :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Andrey » 19 Мар 2015, 14:13

Всяко нещо може да ни накара да изневеряваме, но за мен е безсмислено, по-добре да се разделиш с девойката и да не се занимаваш повече. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Kremiliya » 19 Мар 2015, 14:38

Аз си мисля, че е много важно тоя човек от какво тесто е замесен, ако цялата му рода са изневерявали, то той няма да е по-различен. :) Затова, когато си избираме мъжа трябва да гледаме и семейството му какво е и какво е отношението на баща му към майка му, защото някой ден ние ще сме на нейното място. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Elica » 19 Мар 2015, 17:35

Аз като жена мога да кажа, че мъжете обичат внимание и да не им мрънкаме и да им се качваме на главите, но жените не го разбират това..
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2015, 17:52

Може би, за да покажат, че все още стават и са все още играчи, а не бита карта, да си начешат егото ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Мар 2015, 18:17

За щастие, мъжът ми никога не ми е изневерявал, разбира се поне така си мисля! :mrgreen:
Но мои приятелки, които са стигали до това положение основната причина е била мрънкането, то не е нормално да се прибираш и някоя луда да те почва и да ти мрънка защо това така, защо онова - иначе. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Господа, какво ви кара да изневерявате?

Мнениеот Mon_ton » 23 Мар 2015, 18:03

Надявам се никога да не се сблъскам с изневярата, но ако това стане какво правите тогава? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта