Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот Violetta » 24 Авг 2014, 14:27

Напоследък ме изумява глупостта на тези предизвикателства с ледената кофа, които са навсякъде. Прилича ми много на висящото кафе, което повися и изчезна, дим не остана. Хората са глупави и се нуждаят от евтини мотивации, за да направят добри неща. И показността е глупава, глупава...
Фалитът на КТБ бе една такава силна ледена кофа, която така ни се изсипа отгоре, че още не можем да се освестим. Предизвикаха и Първа Инвестиционна, но те се спряха навреме :)
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот draga.mihova » 25 Авг 2014, 13:07

Violetta написа:Напоследък ме изумява глупостта на тези предизвикателства с ледената кофа, които са навсякъде. Прилича ми много на висящото кафе, което повися и изчезна, дим не остана. Хората са глупави и се нуждаят от евтини мотивации, за да направят добри неща. И показността е глупава, глупава...
Фалитът на КТБ бе една такава силна ледена кофа, която така ни се изсипа отгоре, че още не можем да се освестим. Предизвикаха и Първа Инвестиционна, но те се спряха навреме :)

:lol: :lol: хубаво сравнение, не, не бих приела подобно "предизвикателство", но и аз като теб се изумявам от глупостта на хората, предполагам, че не повече от 15% от безизвестните, които си правят клипчето за предизвикателството "ледена кофа" не отделят и стотинка за каузата и за тези, които ще ме упрекнат, да, знам за какво иде реч, но в крайна сметка нещата така се извърнаха, че всеки замесен в това, дали се залива или не, би трябвало да дарява :idea:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот gumarson » 10 Окт 2014, 12:14

Не мога да даря пари и без да се правя на шут!
gumarson
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Окт 2014, 11:54

Re: Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот niya_mazova » 16 Окт 2014, 11:05

Все още ли продължава тази кампания и какъв е резултатът до този момент? :roll: Всъщност така и не разбрах как стоят нещата за България - приелите и тези, които не са приели предизвикателството даряват, но за една или различни каузи? :?
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2014, 16:31

В България това предизвикателство беше прието по-скоро като показване,че не сме отделени от света, обаче аз не съм разбрала някой да дари пари, нито половината да бяха на ясно защо и от къде произлиза тази кауза, така че е поредното лицемерно държание на хората, което го прави безсмислено.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ще приемете ли предизвикателство за "ледена кофа"?

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2014, 17:47

Не бих го приела, освен да се разболея друго няма да стане, омръзнали са ми подобни лицемерия, по-скоро бих дарила без да се заливам :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron