Как се приготвя и има ли тайни за най-вкусната рибена чорба?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Как се приготвя и има ли тайни за най-вкусната рибена чорба?

Мнениеот lussy » 25 Авг 2014, 12:38

Едва преди няколко години за пръв път опитах рибена чорба, до тогава винаги ми е изглеждала ужасно гнусна, но тази, от която опитах много ми хареса...
Изглеждаше по подобен начин
fish-soup.jpg
fish-soup.jpg (41.56 KiB) Прегледано 609 пъти

но никога не съм правила да хабя риба заради моите експерименти, затова исках да си питам, домакини, как приготвяте най-вкусната рибена чорба :?

Чувала съм от рибари, че има много тайни около приготвянето на рибената чорба, за да стане наистина вкусна, но дали някой може да ми ги сподели :?
Забелязвам, че има бистра рибена чорба и такава със застройка, но как става по-вкусна, от един или от няколко вида риба се приготвя? :? :?
Ще съм ви много благодаря, ако някой сподели тайните на рибената чорба :D
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Как се приготвя и има ли тайни за най-вкусната рибена чорба?

Мнениеот Loreyn » 25 Авг 2014, 12:42

Гледала съм преди време едно интервю, ще те излъжа дали човека беше рибар или готвач, но споделяше тайните на рибената чорба, не запомних много, понеже и на мен ми изглеждаше ужасно, но се сещам, че се правеше от няколко вида риба и по принцип чорбата е без застройка, а супата е застроена, май там е основната разлика :?
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Как се приготвя и има ли тайни за най-вкусната рибена чорба?

Мнениеот red_eyes » 25 Авг 2014, 14:54

Преди време съм яла рибена чорба, беше бистра, от някаква бяла риба, почти нямаше вкус на риба, което ми допадна доста и ми хареса, но нямам идея как се приготвя бяхме на ресторант :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта