Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 29 Авг 2018, 16:38

Привет, момичета. Искам да попитам какво ви е мнението за тази процедура- мезоконци? Някой правил ли си е и къде. Споделете впечатления , моля.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Dipsy » 29 Авг 2018, 16:59

Преждевременното остаряване застига онези без чувство за хумор.. най-вече. или онези, които живеят в света на каръците. Останалите сме си млади :razz:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Doktoricata » 29 Авг 2018, 17:37

Dipsy написа:Преждевременното остаряване застига онези без чувство за хумор.. най-вече. или онези, които живеят в света на каръците. Останалите сме си млади :razz:

Казваш, смехът ще ни спаси, а? Ама аз от много смях, освен с добро настроение и с доста бръчки се сдобих. И благодарение на ботокса и хиалурона ги прикрих. И да ти кажа, не се чувствам карък, а добре изглеждаща жена за възрастта си.

annamaria, предпочитам мезотерапията пред мезоконците.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот boni bonboni » 30 Авг 2018, 13:03

Аз имам нужда от савти в тази насока, вярно още съм на 24, но искам от сега да потдържам кожата. Насочетеме към нещо за моите години. :bouncymulticolor: ако може :grin: :grin:
boni bonboni
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2018, 12:55

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 30 Авг 2018, 14:20

boni bonboni написа:Аз имам нужда от савти в тази насока, вярно още съм на 24, но искам от сега да потдържам кожата. Насочетеме към нещо за моите години. :bouncymulticolor: ако може :grin: :grin:


Доста си млада за хиалурон и други опъващи средства. На твоята възраст най-важни са подръжащите терапии- почистване на лицето, пилинг, подхранващи процедури. Не съм сигурна дали при теб може да се прилагат мезотерапии, но може би другите съфорумци ще кажат.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 30 Авг 2018, 17:31

boni bonboni написа:Аз имам нужда от савти в тази насока, вярно още съм на 24, но искам от сега да потдържам кожата. Насочетеме към нещо за моите години. :bouncymulticolor: ако може :grin: :grin:

На твоите години, ако нямаш проблемна кожа или акне, почистващи терапии са напълно достатъчни. Използвай добра слънцезащита и зимата. Слънцето загрубява и състарява кожата.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Yarost » 31 Авг 2018, 14:56

Минем ли 30+ вече сериозно можем да започнем с апаратните козметични процедури или варианта хиалурон/ботокс. До 30 кожата може и да се подържа с кремове, но след това вече признаците на стареена стават доста явни.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 31 Авг 2018, 15:07

За всяка възраст има подходящи терапии и процедури за кожата. Обаче трябва да са съобразени с индивидуалните ни нужди и типа кожа. За съжаление след 30-те, козметиката вече не е достатъчна. Тогава си трябват комплексни грижи.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 07 Сеп 2018, 16:34

Ето една много добра процедура, която е за всеки тип кожа:
https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 10 Сеп 2018, 15:01

Искам да ви попитам понеже прочетох за мезотерапиите, че са няколко вида, коя има по-голям ефект- хиалуронова или колагенова?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта