Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 20 Сеп 2018, 17:33

Doktoricata написа:При мен от годинките ли, що ли, се появиха на места по-тъмни петна по кожата и най-много ме дразни това на челото. Сега и тях трябва да ги боря. Знаете ли подходящи терапии, процедури?

Винаги когато излизаш слагай добра слънцезащита. Провери на какво се дължи пидментацията. Ефективни са пилингите.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 21 Сеп 2018, 14:49

Doktoricata написа:При мен от годинките ли, що ли, се появиха на места по-тъмни петна по кожата и най-много ме дразни това на челото. Сега и тях трябва да ги боря. Знаете ли подходящи терапии, процедури?

Най-важно е да се рзбере причината за пигментните петна. Може да е на хормонална основа. Петна, често се появяват и при млади жени. За пилингите съм съгласна, изравняват тена и освежават цялостно кожата.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Doktoricata » 25 Сеп 2018, 17:16

Pacienti написа:
Doktoricata написа:При мен от годинките ли, що ли, се появиха на места по-тъмни петна по кожата и най-много ме дразни това на челото. Сега и тях трябва да ги боря. Знаете ли подходящи терапии, процедури?

Най-важно е да се рзбере причината за пигментните петна. Може да е на хормонална основа. Петна, често се появяват и при млади жени. За пилингите съм съгласна, изравняват тена и освежават цялостно кожата.

Сигурно и хормоните са фактор, защото съм в предменопауза. А какъв пилинг препоръчвате?
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 26 Сеп 2018, 14:55

Предполагам, че не само добрата слънцезащита стои в основата на борбата с преждевременното остаряване. Вие на какви процедури залагате? Споделете опит, моля.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 26 Сеп 2018, 18:18

Ето една много добра процедура, неинвазивна и с промоция:
https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 27 Сеп 2018, 15:55

За мен само процедурите спасяват положението с преждевременното остаряване- има различни процедури и терапии, но всичко зависи от кожата, бръчките, вида на бръчките и т. н.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот tinkerbell » 27 Сеп 2018, 17:01

А според мен е съчетание от много фактори. Като изключим наследствеността, с нея не може да се борим. Начина на живот, храната, козметиката и процедурите, ако се съчетаят правилно ще дадат задоволителен резултат.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 28 Сеп 2018, 16:04

Искам само да добавя, че отвратително мръсния въздух способства още повече за пораженията спрямо кожата. Така че и този фактор не бива да се изключва като нещо, срещу което трябва да се борим, особено що се касае да се търсят продукти, които да стопират влиянието на мръсните частици.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 28 Сеп 2018, 16:06

Всичко има значение, но след 35 каквото и да си говорим, без процедури и терапии, кожата повяхва.
Да ви кажа, че сънят е много важен. Като се наспиш се отразява веднага на кожата
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот tinkerbell » 01 Окт 2018, 17:26

Да ви питам, какво мислите за пилингите и по-специално за карбоновия?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта