Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 24 Окт 2018, 15:18

Интересувам се от BDR, защото бях мернала оферта към Скин Системс. Но сега не я виждам, спомням си, че беше нещо за лице. Иначе това, което си търся е просто едно подмладяване и освежаване на лицете ей така предесенно.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот viviann » 24 Окт 2018, 15:30

Много неща влияят върху остаряването.
Някой по-горе добре беше написал, че най-важен е генът.
Това, което аз се старая да правя е да си почиствам добре кожата и да използвам качествена козметика. Има значение и как се храним. В периодите, когато съм карала повече на вредни и бързи храни, това е рефлектирало върху кожата и косата също.
Така че, по-малко стрес, повече движение и добра храна :) Колкото и трудно да е като комбинация.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 24 Окт 2018, 18:10

viviann написа:Много неща влияят върху остаряването.
Някой по-горе добре беше написал, че най-важен е генът.
Това, което аз се старая да правя е да си почиствам добре кожата и да използвам качествена козметика. Има значение и как се храним. В периодите, когато съм карала повече на вредни и бързи храни, това е рефлектирало върху кожата и косата също.
Така че, по-малко стрес, повече движение и добра храна :) Колкото и трудно да е като комбинация.

Подкрепям с две ръце. Стресът за мен е най-големият ни враг. Гена е страшно важен, не случайно мъж като си взима жена го съветват да види как изглежда майката.
Обаче след определени години си трябва по-специална грижа. Тук ботокс, там филър и нещата се намесват. Говоря за съвсем малки количества.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 25 Окт 2018, 11:07

Tinki написа:Интересувам се от BDR, защото бях мернала оферта към Скин Системс. Но сега не я виждам, спомням си, че беше нещо за лице. Иначе това, което си търся е просто едно подмладяване и освежаване на лицете ей така предесенно.


И аз съм я мяркала тази оферта на Скин Системс. Доколкото си спомням беше процедура, която изглаждаше и изравняваше тена на лицето. Но защо не са замислиш за мезотерапия- за есента е много добра процедура за лице. Често я съчетават с филъри в някоя област.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 25 Окт 2018, 11:29

Бях се спряла на тази процедура, защото беше на добра цена. Но и за мезотерапиите съм мислила като вариант. Знам, че са процедура, която си струва инвестицията, но защо да го съчетавам с филър? Имаш предвид вероятно, че мога да си попълня някоя зона плюс мезотерапия ли?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 25 Окт 2018, 17:22

nefertiti написа:
viviann написа:Много неща влияят върху остаряването.
Някой по-горе добре беше написал, че най-важен е генът.
Това, което аз се старая да правя е да си почиствам добре кожата и да използвам качествена козметика. Има значение и как се храним. В периодите, когато съм карала повече на вредни и бързи храни, това е рефлектирало върху кожата и косата също.
Така че, по-малко стрес, повече движение и добра храна :) Колкото и трудно да е като комбинация.

Подкрепям с две ръце. Стресът за мен е най-големият ни враг. Гена е страшно важен, не случайно мъж като си взима жена го съветват да види как изглежда майката.
Обаче след определени години си трябва по-специална грижа. Тук ботокс, там филър и нещата се намесват. Говоря за съвсем малки количества.

За ботокса и филъра е така, но те не действат на цялостното състояние на кожата. Мисълта ми е, че трябват комплексни грижи. Другото е, че няма определена възраст, защото някои жени още на 30 са преждевременно състарени, а други и на 40-45 изглеждат добре. Трябва индивидуален подход при борбата с бръчките :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 26 Окт 2018, 16:15

Така е, комплексните грижи дават най-добър резултат. Абе, всичко е важно, начина на живот, храната. Аз като съм недоспала ми се променя цвета на кожата. Вие какви процедури препоръчвате за освежаване, така че кожата да излъчва блясък и мекота.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 26 Окт 2018, 16:36

Недоспиването много се отразява на кожата- все повече жени се оплакват от уморено лице, когато се натрупа много умора, тъмните кръгове веднага избиват. Аз също съм за комплексната грижа за лице и когато се налага-филър и ботокс в необходимите зони. Та дори и блефаропластика.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 30 Окт 2018, 17:40

Doktoricata написа:
Tinki написа:И пилингът и почистването на кожата са много важни като основа за добра и толерантна кожа. От там нататък всяка жена има своите специфични нужди за да се пре процеса на времето Едни залагат на филъри и ботокс други на мезоконци трети на джет плазма лифт. Според мен си зависи много от жената, от типа на кожата, и от това доколко са се проявили признаците на преждевременно остаряване.

Кое е най-доброто за пигментни петна, или трябва да се комбинират различни терапии?


Докторице, виж на какво попаднах, точно за твоя проблем с пигментацията:
https://www.facebook.com/events/1988111957920861/
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 31 Окт 2018, 16:11

Филърите и ботокса решават моментно проблема и лицето става съвсем друго. Но за да изглежда постоянно добре си трябвят и постоянни процедури. Много добри в това отношение си остават мезотерапиите.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта