Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 15 Яну 2019, 16:34

Хайде ще се пробваме-интересно звучи, кой отказва лифтинг на лице. Още повече, че е от Скин Системс.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 15 Яну 2019, 18:01

Lisandra написа:Попаднах на тази статия по темата. Ако отговорите на няколко въпроса с да, значи трябва да се замислите за лифтинг на лице:
https://web.facebook.com/SkinSystemsGro ... =3&theater

На мен още ми е рано, а и не знам дали бих се решила на такава стъпка...
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 16 Яну 2019, 17:39

Винаги съм се чудела на жени които имат страхотно гладка кожа а вече са си на годинки как го постигат това? Имам позната, която даже не знае какво е например хайфу, но има страхотна кожа и то без процедури. :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Doktoricata » 16 Яну 2019, 18:36

Pacienti написа:
Lisandra написа:Попаднах на тази статия по темата. Ако отговорите на няколко въпроса с да, значи трябва да се замислите за лифтинг на лице:
https://web.facebook.com/SkinSystemsGro ... =3&theater

На мен още ми е рано, а и не знам дали бих се решила на такава стъпка...

Малий, моите всичките са положителни... :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 17 Яну 2019, 17:22

Ами значи си за фейслифтинг, щом имаш такива отговори. Досега правила ли си си нещо по-кардинално по лицето?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 07 Фев 2019, 19:15

annamaria написа:Винаги съм се чудела на жени които имат страхотно гладка кожа а вече са си на годинки как го постигат това? Имам позната, която даже не знае какво е например хайфу, но има страхотна кожа и то без процедури. :roll:

При тези жени е ген. За съжаление има и такива като мен, които без грижи бързо се състаряваме. Аз от Хайфу съм много доволна.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот m0n4eto » 08 Фев 2019, 18:18

Lisandra написа:
annamaria написа:Винаги съм се чудела на жени които имат страхотно гладка кожа а вече са си на годинки как го постигат това? Имам позната, която даже не знае какво е например хайфу, но има страхотна кожа и то без процедури. :roll:

При тези жени е ген. За съжаление има и такива като мен, които без грижи бързо се състаряваме. Аз от Хайфу съм много доволна.

Ти къде си правила Хайфу и не си ли млада за тази процедура?
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 18 Фев 2019, 18:43

m0n4eto написа:
Lisandra написа:
annamaria написа:Винаги съм се чудела на жени които имат страхотно гладка кожа а вече са си на годинки как го постигат това? Имам позната, която даже не знае какво е например хайфу, но има страхотна кожа и то без процедури. :roll:

При тези жени е ген. За съжаление има и такива като мен, които без грижи бързо се състаряваме. Аз от Хайфу съм много доволна.

Ти къде си правила Хайфу и не си ли млада за тази процедура?


При Каляшева, в Дерма София. С хайфу процедура се стимулира организма сам да произвежда колаген. Едни от най-добре похарчените ми пари.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Tinki » 19 Фев 2019, 15:00

Всъщност в какво се крие технологията на хайфуто? Как точно работи този метод, че да стимулира производството на колаген?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 12 Мар 2019, 17:40

Tinki написа:Всъщност в какво се крие технологията на хайфуто? Как точно работи този метод, че да стимулира производството на колаген?

Апарата при Хайфу е много важен, защото чрез ултразвукови вълни се стига до SMAS слоя. Цитирам:
"С помощта на „ХАЙФУ“ прецизно фокусирана, фракционирана ултразвукова енергия, се прониква дълбоко в кожата, без да се нарушава нейния повърхностен слой и в резултат се постига стягане и уплътняване на кожата на лицето, шията и тялото."
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта