Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот renetka » 05 Апр 2019, 10:44

Преждевременното остаряване е много неприятен процес. Доста жени след като родят могат да се оплачат от това. Някои се разхубавяват, но други определено погрозняват. За някои е достатъчно да се направи мезотерапия, за други нещо по-сериозно, било то ботокс или хиалурон.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 08 Апр 2019, 15:46

renetka написа:Преждевременното остаряване е много неприятен процес. Доста жени след като родят могат да се оплачат от това. Някои се разхубавяват, но други определено погрозняват. За някои е достатъчно да се направи мезотерапия, за други нещо по-сериозно, било то ботокс или хиалурон.

Ботокса и хиалурона не са нещо сериозно като процедури. Просто трябва да е майстор лекаря, за да знае къде и колко да сложи.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Doktoricata » 09 Апр 2019, 18:24

renetka написа:Преждевременното остаряване е много неприятен процес. Доста жени след като родят могат да се оплачат от това. Някои се разхубавяват, но други определено погрозняват. За някои е достатъчно да се направи мезотерапия, за други нещо по-сериозно, било то ботокс или хиалурон.

Недоспиването нама как да не се отрази, но принципно родилките за мен са красиви, имат специфифично излъчване.
От друга страна мезотерапията е инвестиция във времето, така че никога не е излишна.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот renetka » 10 Апр 2019, 15:58

Докато се бременни да, но след раждането стават други. Умората си казва думата и в един момент кожата им доста повехва. Но добре, че е само период, че иначе нещата тръгват на погрозняване. Нямат време милите за много грижи за себе си. Макар че мезотерапиите определено ще им дойдат добре.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pacienti » 10 Апр 2019, 17:51

При мен недоспиването веднага си проличава. Кожата ми придобива леко сивкав тен и най ме дразнят клепачите, леко провисват в ъгълчетата. Аз затова се каня на неоперативна блефаропластика.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 11 Апр 2019, 15:54

Много е неприятно и това с недоспиването. Но с него пак могат да се похвалят именно много майки. Особено, като те удари по клепачите става лошо. Тогава наистина на помощ може да дойде блефаропластиката.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот m0n4eto » 11 Апр 2019, 16:23

Pacienti написа:При мен недоспиването веднага си проличава. Кожата ми придобива леко сивкав тен и най ме дразнят клепачите, леко провисват в ъгълчетата. Аз затова се каня на неоперативна блефаропластика.

И с какво ще ти помогне тази блефаропластика?
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот renetka » 12 Апр 2019, 10:38

Блефаропластиката си е един много сигурен начин да се поправят овисналите клепачи и погледът да се отвори. Много млади жени страдат от този проблем и това доста състарява погледа им. Но като се направи визията е съвсем друга.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот annamaria » 12 Апр 2019, 10:50

Някоя от вас правила ли си е блефаропластика и каква? Споделете впечатления.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот renetka » 15 Апр 2019, 14:44

Аз съм с леко провисване на горния клепач, но не мисля, че е нещо фрапантно. Може би ще почакам преди да се реша да направя нещо по въпроса, макар да знам, че резултатите след блефаропластика са дости добри. Коренно се променя начинът по който изглежда лицето. И гримът стои по-добре, и въобще цялата визия се променя.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron