Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Jully » 30 Юни 2016, 15:07

ramimni написа:
Lisandra написа:От смях, от мръщене все не си харесвам бръчките, а най ме дразнят над горната устна, появиха ми се след раждането.


Странно, каква е връзката между раждането и бръчките над горната устна :shock: ? Да не се вглеждаш прекалено :smile: ? То ще е от много усмивки към бебето.

Надали има пряка връзка. :) След раждането така или иначе и кожата и много неща се променят.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот bojo_kolev » 01 Юли 2016, 10:09

Духът като е млад, остаряването не е чак толкова страшно! Ние мъжете също се притесняваме я от падащата коса, я от коремчето, но най-вече ни е на мисъл нещата в спалнята да продължават да се случват :grin: . В крайна сметка красотата си отива и остават други неща :wink: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 01 Юли 2016, 16:48

bojo, не на мене тия, като се появи някоя нова мадама в работата, виждам как всички мъже се усукват около нея, в крайна сметка красотата ще спаси света. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот M.Tasheva » 01 Юли 2016, 16:56

Мъжете все се усукват около красивите жени, които трябва да изглеждат добре :grin: . Към жените винаги изискванията са по-големи за външния вид, след определена възраст сякаш не ги забелязват мъжете. А мъжът и на възраст да е пак може да му излизи късмета :lol: . Не е честно малко.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 01 Юли 2016, 17:42

M.Tasheva написа:Мъжете все се усукват около красивите жени, които трябва да изглеждат добре :grin: . Към жените винаги изискванията са по-големи за външния вид, след определена възраст сякаш не ги забелязват мъжете. А мъжът и на възраст да е пак може да му излизи късмета :lol: . Не е честно малко.

Не е честно, но това не е оправдание, ако искаме може да изглеждаме добре и след определена възраст. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Fancy » 04 Юли 2016, 13:25

Lisandra написа:
M.Tasheva написа:Мъжете все се усукват около красивите жени, които трябва да изглеждат добре :grin: . Към жените винаги изискванията са по-големи за външния вид, след определена възраст сякаш не ги забелязват мъжете. А мъжът и на възраст да е пак може да му излизи късмета :lol: . Не е честно малко.

Не е честно, но това не е оправдание, ако искаме може да изглеждаме добре и след определена възраст. :)


То целият живот не е честен, но не трябва и да очакваме нещо друго :mrgreen: . Всяка възраст си има и плюсове, и минуси. Като си помогнем малко, ще бъдем повече доволни от себе си и вида си, но не трябва да забравяме, че все пак времето си върви и каквото и да правим, не можем вечно да сме на 20 г. Иначе отиваме в другата крайност.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 08 Юли 2016, 16:34

Да лети си, ама защо не лети по същия начин и за Холи Бери... :)

На въпроса за бръчките след раждането, не знам каква е връзката, но тогава ми се появиха, може и съвпадение да е, или намаляване на определени вещества в организма, ами зъбитете ми се развалиха след раждането, а в шестия месец и ми извадиха един зъб. (:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lollipop » 08 Юли 2016, 17:06

Lisandra написа:Да лети си, ама защо не лети по същия начин и за Холи Бери... :)

На въпроса за бръчките след раждането, не знам каква е връзката, но тогава ми се появиха, може и съвпадение да е, или намаляване на определени вещества в организма, ами зъбитете ми се развалиха след раждането, а в шестия месец и ми извадиха един зъб. (:
Ейй и аз я харесам Холи Бери! Обаче мисля, че звездите не оставят, имат много добри козметици и хирурзи, за които ние не можем даже и да си мечтаем. :mrgreen: Иначе на мен след раждането на първото ми дете преди мноого години много зъби ми се развалиха, а по време на бременността нямах проблеми. Явно е от липса на вещества, както и ти самата казваш. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Leonora » 11 Юли 2016, 09:47

Има си добри специалисти и тук. Когато си направих мезотерапия и аз се почувствах като звезда :wink:
Мисля си, че по-скоро холивудските звезди са по-редовни в грижите за себе си, отколкото ние го правим.
А за след раждането е разбираемо организмът на майката да е поизтощен - зъби, нокти, коса, стрии, целулит, кожа,... всичко си иска възстановяване след това.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот dejavu » 11 Юли 2016, 10:38

Ако раждането е на по-млада възраст, до 30-те, възстановяването е едно и по-бързо най-вече. А след 30-те е друго. И козметичните процедури са различни.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта