Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Май 2017, 19:11

Да, процедурите могат да помогнат, ако не са фикс идея, но са си и за определени хора, аз не се виждам как се подлагам на някаква процедура. Нямам нито бръчки, засега, увиснала кожа, кожата ми е нормална, на което се радват много малко хора на тая земя. :) и генът ми е добър, мама почна да се сбръчква след 50-те! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 04 Май 2017, 15:19

Е то не е казано процедурата да е хирургична.. има съвсем по-леки и безболезнени процедури с добър ефект. Не е нищо особено и рисковано, а най-важен е резултатът после. А и човек дори да няма бръчки винаги е добре да се грижи за кожата и да я поосвежи, защото грижите за кожата после ни се отплащат. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот m0n4eto » 05 Май 2017, 16:11

права си, че има много хубави и безболезнени процедури с чудесно действие. А и честно казано много си личи, когато една жена се поддържа и полага усилия за външния си вид.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Monika_Spasova » 06 Май 2017, 09:36

може би някой ден и аз ще прибягна до процедури, засега кожата ми е свежа и ням анужда от нищо, досатъчен е един крем след баня. :
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 09 Май 2017, 17:47

Важното е да изглеждаме добре, всеки си знае как да се поддържа.
Аз не се подлагам безсмислено на процедури, просто взимам мерки навреме, защото когато се появят дълбоките бръчки е много по- трудно да се заличат.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот vanessa_ » 10 Май 2017, 09:55

Аз вече намирам бръчки по челото си, не знам за процедури ли да се глася, или мога да се спася с някакъв крем? :) предпочитам второто, може ли да ми препоръчате нещо или няма шанс?
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 10 Май 2017, 12:23

Честно казано не може да заличиш вече появили се бръчки с козметика. Може единствено леко да ги омекотиш и да не си личат толкова. По-добре вложи парите в някоя процедура, ще има много по-голям ефект и ще си струва. Вече каква ще е процедурата зависи от това на колко години си.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lili_pili » 10 Май 2017, 12:39

Каква процедура е подходяща да се изгладят бръчките?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 12 Май 2017, 16:24

Зависи къде се намират бръчките. Един метод се прилага при бръчките "пачи крак", друг за гневната бръчка и т.н. Също има значение на колко години си, каква е кожата ти и други фактори. Най-добре ще разбереш какво е подходящо за теб след една консултация с дерматолог. Вече има разнообразие от процедури - мезотерапия, BDR, ботокс, хиалуронови филъри и други. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:04

Ботокса нали спира опцията, да може човек да мърда, блокира нервите ли какво беше, т.е. не можеш да повдигаш вежда или подобни. Много емоционално звучи, хаха. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта