Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 19 Юни 2017, 14:49

Много са готини, браво на мадамите. Ето това е нещо страхотно.. да си в напреднала възраст, но да имаш дух, да изглеждаш добре и да си живееш като млад човек и да се радваш на живота. Мисля, че всички усилия и средства за процедури биха си стрували при такъв резултат, най-вече заради начина, по който бихме се чувствали. Мечта ми е, когато съм на 50 да кажем, да се чувствам все още красива и да се заглеждат след мен. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот skyfly » 19 Юни 2017, 15:21

Много е красиво, когато видиш жена, която изглежда страхотно на по-напреднала възраст. Но има и жени, които не са минали сто процедури и все пак успяват да изглеждат н аниво, въпреки годинките, които им личат. Важното е как се чувства човек, най-вече това.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Lisandra » 19 Юни 2017, 17:41

Така е, както се чувства човек, така изглежда.
На тези снимки даже някои от майките изглеждат по-добре от дъщерите си.
За да се чувстват така обаче доста грижи са положили.
Моника, не ти да си изглеждаш като нея, а тя да младее... :lol:
Аз пък ще се радвам, ако изглеждам добре до синът ми и неговата приятелка след години!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юни 2017, 20:14

На мен също ще ми е приятно, но ще ми е приятно и да личи,ч есъм му майка. Толкова се възхищавам на красиви жени, които носят някоя друга бръчка с гордост и изглеждат много красиви! На сватбата, на която бяхме, майката на младоженеца беше страхотна, с бръчки по лицето, истина е, но с таква клас аи красота стоеше, през цялото врмее очите ми бяха в нея, беше невероятна! И да, представете си, беше с бръчки, но беше най-красивата жена в залата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 20 Юни 2017, 12:29

А представи си колко красива би била пък без бръчки.. :cool:

Аз имам една позната на 60 години, обаче такива грижи полага за кожата си, че направо никога няма да кажете, че е на тази възраст. Кожата и е сияйна и свежа, има много леки бръчки и най-важното не си личи, че има някакви намеси. Хем си прави процедури, хем изглежда естествено. Евала и казвам, защото жената се интересува за най-добрите методи без да изглежда изкуствено и обира точките.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот La_bomba » 20 Юни 2017, 13:49

За мен няма грозно, ако на една жена й личат годините :)
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Doktoricata » 20 Юни 2017, 17:02

Хайде сега да не се лъжем. Поздравите "Не си се променила, не си мръднала, същата си си..." не са казват случайно.
На всички ни е приятно когато ни кажат колко добре изглеждаме и всяка жена полага грижи. Кремове, гримове, маски, добавки...
Просто естетичната медицина е продължение на тази грижа и за наша радост вече е достъпна. Преди години само избрани имаха достъп и се смяташе за нещо елитарно.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Jully » 21 Юни 2017, 09:56

Все още не се използва масово от жените, може би тези, които имат по-големи възможности. Аз не съм ходила на процедури, намирам го за ненужно, дори косата си не боядисвам и вече се виждат прошарените ми коси. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот nefertiti » 21 Юни 2017, 17:43

Абе момичета, вече има какви ли не промоции. Процедурите не са на толкова високи цени. Човек ако взима някаква нормална заплата и заделя парички, ще може да си позволи разни неща. Eдна мезотерапия или филър в устните са ти 300 лв. Вече и обикновените хора си правят какви ли не промени. А и смятам, че е съвсем нормално и много хубаво - всеки иска да изглежда добре. :grin:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да се предпазим от преждевременното остаряване?

Мнениеот Pipilota » 22 Юни 2017, 14:45

Всеки си решава, който иска не излиза от кабинета на дерматолога, който не иска не ходи. Аз не ходя, не нужно ми е. Неми пречи ако някоя жена се поддържа, щом има желание. не ми пречи че аз не робувам на външния вид на кожата. Всеки има право да си харчи парите така, както иска. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта