Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Мнениеот dejavu » 26 Авг 2014, 15:49

Понеже много мои приятели, с които разговаряхме по темата за самолета от Нигерия, който се очаква да кацне в края на седмицата, според тях, трябвало да се допитат до българите, дали те искат да поемат този риск :?

Казано честно ми изглежда нелепо, точно заради това се наложи да пусна и темата тук, за да разберем, дали всъщност хората нямат нищо против самолета от Нигерия да кацне на нашето летище :roll:
img.jpg
img.jpg (11.64 KiB) Прегледано 444 пъти

Всъщност съвсем не разбирам опасенията на хората, при положение, че се минават проверки и по нигерийското, и по българското летище, какви по-точно са страховете ви?

Не мисля, че трябва да се отказва помощ, заради опасения за неща, които са малко вероятни, а вие, смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Мнениеот moni.sparrow » 26 Авг 2014, 15:52

Не разбирам как не се тревожиш, при положение, че две други държави не са поели този безсмислен риск, защо ние да го правим?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Мнениеот donni » 23 Сеп 2014, 11:40

или аз не съм доразбрала или никой не разбра, че е кацнал и отлетял няколко пъти тоя самолет до сега :mrgreen: :mrgreen:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Мнениеот Fute » 27 Сеп 2014, 14:31

Няма как да го задържим във въздуха, нали? :)
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Смятате ли, че е редно да приемем самолета от Нигерия, който се очаква да кацне до края на седмицата?

Мнениеот bojo_kolev » 01 Окт 2014, 11:25

Е, спокойно де, Ебола може и да не стигне до България, затова ни се дава втори опит с БИРС :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron