И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот sofi_black » 27 Авг 2014, 13:27

Малко или много Бионсе винаги ми е била слабост, но никога не съм харесвала толкова музиката й, колкото лайфовете в последните години, които прави.

Не успях да гледам наградите на МТV, за щастие Фрамар и за това се погрижил :) прочетох статия за присъждането на титлата на Бионсе за Кралица на попа, както и прочувственото й изказване и най- важните емоционални моменти за вечерта!

Аз лично, се съгласявам и бих присъдила титлата Кралица на попа за Бионсе, просто защото се възхищавам на неспирната й и задълбочена работа!
beyonce-mtv-nagradi.jpg
beyonce-mtv-nagradi.jpg (30.69 KiB) Прегледано 1156 пъти

Предполагам Бионсе има много фенове в световен мащаб, но ми е интересно, колко са те в България! И дали вие също бихте присъдили титлата на Бионсе - Кралица на попа?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот LEILA » 27 Авг 2014, 13:34

Ооо да, много съм я харесвала винаги и не само като изпълнител, а и както пише в статията - като жена олицетворяваща модерния феминизъм! :) Адски е вдъхновяваща!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот djudjanka » 29 Авг 2014, 10:47

Да, смятам, че е заслужила.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот nushi.kisyova » 29 Авг 2014, 11:18

На мен ми е прекалена във всяко едно отношение, заради това не я харесвам, не че виждам по-достоен кандидат, при положение, че тя от години наистина се труди всячески, не казвам и че не може да пее, напротив, но е просто поредният продукт на пазара, които е добре шлайфан от дете и винаги тикан напред :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот rose_92 » 18 Ное 2016, 04:47

Това е смешно. Кралицата на поп музиката е МАДОНА. Може ли да има 2 кралици?!
Кралицата е Мадона, а поп-принцесата е Бритни!
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот BeenieGal » 18 Ное 2016, 09:24

Бионсе е като Мадона - неспираща да работи, винаги различна и актуална, не губи ритъма в смисъл, че нито прекалено се натрапва, нито изчезва от полезрението. Не ми допада много нейната музика, но определено е от класа. Бритни е много талантлива, но й трябва постоянство и стабилност като поведение, дано да ги постигне.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот rose_92 » 18 Ное 2016, 20:32

BeenieGal написа:Бионсе е като Мадона - неспираща да работи, винаги различна и актуална, не губи ритъма в смисъл, че нито прекалено се натрапва, нито изчезва от полезрението. Не ми допада много нейната музика, но определено е от класа. Бритни е много талантлива, но й трябва постоянство и стабилност като поведение, дано да ги постигне.



Може да не се спира, но титлата отдавна е дадена на Мадона, така че..да измислят нещо друго за Бионсе. А Бритни си е стабилна като поведение от много години. Това, което беше преди десетина години, отдавна го няма, така че..Иначе за постоянството съм съгласна - когато има нов албум става по-активна ама то това се случва през 2-3 години. Сега е в активен период и даже днес излезе новия й клип. :) Бионсе не я следя много много, защото не ми харесват песните й. Има такъв глас, а го пропилява с някакви странни песни, състоящи се от много текст и незапомняща се мелодия (поне в моите очи).
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот Tinki » 22 Ное 2016, 17:04

Определено си извоюва мястото и титлата. :wink:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: И вие ли бихте присъдили титлата на Бионсе – Кралица на попа?

Мнениеот отчаяна » 23 Ное 2016, 12:33

И кралиците си идват и си отиват :smile: . Работят за това да са най-най, но в един момент идва някой, който става по-вървежен. Но класният артист си остава такъв до края.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта