Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2015, 13:37

Такъв мъж не съм срещала все още, може би някой ден ще видя. не знам за мъжете, но при жените положението е трагично, виждам много момичета да идват у нас с мазни коси и мръсни ръце, а представям си какво се случва там, където не се вижда. Културата ни в България по този въпрос е доста ниска.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот silver933 » 04 Сеп 2015, 22:42

annamaria написа:една от приятелките ми е споделяла с мен,че мъжа и се подмива с всяко ходене до тоалетна било то и по малка нужда. евала на тоя мъж!

ТОЯ ПОСТ МА КАРА ДА СА ПОДМИЯ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Майтап си правя, аз не съм толкова откачен, ама се къпя сутрин и вечер, и си мия ръцете на около всеки час. хаха :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 07 Сеп 2015, 11:24

Kremiliya написа:Ето, той е добър пример, че не отнема много време това, да бъдеш с идеална хигиена!



дааа, и аз така мисля. не е много трудно да отделиш време за личната си хигиена. и както се казва тук, ходят с мазни коси и не им прави вречатление, пък какво остава за другите места. направо трябва да се създаде национална програма за възпитание по лична интимна хигиена. :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Andrey » 07 Сеп 2015, 11:59

annamaria написа:
Kremiliya написа:Ето, той е добър пример, че не отнема много време това, да бъдеш с идеална хигиена!



дааа, и аз така мисля. не е много трудно да отделиш време за личната си хигиена. и както се казва тук, ходят с мазни коси и не им прави вречатление, пък какво остава за другите места. направо трябва да се създаде национална програма за възпитание по лична интимна хигиена. :lol:

Просто от скоро българинът се учи на лична хигиена. С други думи, до скоро нашите баби и дядовци да се къпали по веднъж на месеца, ако успеят, баня е имала само някоя и друга къща и из селото и ако са били роднини са ходили там на баня, иначе на обществена. А после с апартаментите и вътрешните бани този навик е останал, като сложим и високите сметки и малкото пари става ясно, че е доста трудно да се поддържаме чисти. Сега младите уж се учат, ама неуспешно в повечето случаи.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Rali_hr » 07 Сеп 2015, 12:39

А, не е така, аз съм от средната възраст, хахаха на 33 съм и си се къпя бе! :) :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот silver933 » 07 Сеп 2015, 14:31

Затова условията в момнета позволяват къпане по всяко време, стига само да искаш, малко желание липсва, явно!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 07 Сеп 2015, 16:17

А какво ще кажете за Англия, където пълнят ваната и цялото семейство се изрежда, не ми се мисли за последния... :mrgreen:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот mix_twix » 07 Сеп 2015, 16:23

Pacienti написа:А какво ще кажете за Англия, където пълнят ваната и цялото семейство се изрежда, не ми се мисли за последния... :mrgreen:

Честно? Не ми се вярва това наистина да е практика.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 07 Сеп 2015, 16:42

mix_twix написа:
Pacienti написа:А какво ще кажете за Англия, където пълнят ваната и цялото семейство се изрежда, не ми се мисли за последния... :mrgreen:

Честно? Не ми се вярва това наистина да е практика.

При по бедните било практика, да не се хаби вода. Преди години ми го разказа приятел, който учеше езика и го настанили в такова семейство, той категорично отказал да влезе във ваната... :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 08 Сеп 2015, 10:54

silver933 написа:Затова условията в момнета позволяват къпане по всяко време, стига само да искаш, малко желание липсва, явно!



абсолютно е така. даже желанието преминава и в мързел. аман от такив хора. а какво остава, говорейки за това дали сме отговорни за интимното си здраве, просто всяка година профилактично да си запазваме по един час при гинеколог, венеролог и т н, за да следим нещата под контрол. в тоя ред на мисли има хора, които си живеят с гъбичките и това не им прави впечатление...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта