Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Mon_ton » 16 Май 2017, 10:15

chiZzY_biZzY написа:Според това, което виждам аз, жените се отнасяме много сериозно към здравето си, докато мъжете не са толкова склонни да споделят интимни проблеми и да търсят решение.

ЗАщото мъжете не разполагат с толкова голям набор от разнообразни болести. :razz: Ние имаме далеч повече неща, с които да се заразим или да се усложнят при нас. А и при мъжете рядко има проявления, което ги кара да си мислят, че са живи и здрави.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 23 Май 2017, 17:57

Каквото и да си мислят, трябва да знаят, че и те са преносители, и че сме неразривно свързани.
Не може само ние да сме отговорни, при положение, че повечето мислят само със знаете коя глава!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2017, 18:04

Doktoricata написа:Каквото и да си мислят, трябва да знаят, че и те са преносители, и че сме неразривно свързани.
Не може само ние да сме отговорни, при положение, че повечето мислят само със знаете коя глава!

Те разчитат на това, че когато има проблем, лекарите и без друго включват в лечението и мъжа, като му изписват и на него определени медикаменти за лечение.
(къде се загуби ти? :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Май 2017, 09:37

не знам за мъжете, досега не съм чула да ходи на специалист, той трябва да ходи на венеролог, нали? мъжете си нямат лекар, към който да отнесат своите притеснения, както ние си имаме гинеколози и си знаем, че там трябва да търсим решението на проблемите си.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 26 Май 2017, 16:13

Мъжете са напълно безотговорни, от личен опит мога да го кажа.
Моника, една приятелка отскоро е в нова връзка и изпрати господина на венеролог преди да станат интимни, евала и казах.
Колко от нас са го правили?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pipilota » 27 Май 2017, 09:19

по-интересното е, колко мъже биха отишли на лекар, след като са изпратени от половинките си, независимо дали са нови гаджета, или дългогодишни партньори... особено, ако смята, че няма проблем.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот vanusha » 28 Май 2017, 19:34

В днешно време с многото информация, която имаме, лесно можем да се досетим, че е време да отидем на лекар. Въпрос на самосъзнание и мисля, че младите жени го имат.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 30 Май 2017, 16:03

Еха, Лисандра, защо го е пратила, а не ползват презервативи. Не че съм против де :lol:
Също така, тя отиде ли на венеролог, щото той хубаво, ама ако съм на негово място, заедно отиваме...
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот gabinka_80 » 30 Май 2017, 16:11

Doktoricata написа:Еха, Лисандра, защо го е пратила, а не ползват презервативи. Не че съм против де :lol:
Също така, тя отиде ли на венеролог, щото той хубаво, ама ако съм на негово място, заедно отиваме...

И аз бих постъпила така, и двамата. :) Все пак и той и аз трябва да сме поставени пред еднакви условия.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 31 Май 2017, 12:27

Защото искал да са интимни без презерватив и тя тогава го пратила. За нея не се притеснявам, отговорна жена е, редовно си ходи на прегледи.
gabinka_80, така е всички трябва да се преглеждаме, без изключения.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта