Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2017, 09:24

Те мъжете винаги искат без презерватив, и в повечето случаи жените се навиват и без излишни изследвания и разправии, ами давай и каквото стане. Добре е постъпила твоята приятелка, особено, когато пораснем трябва да сме още по-отговорни. Айде, тийновете с тяхната глупост и неинформираност ги разбирам, но големи жени не може да постъпват глупаво.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот vanusha » 01 Юни 2017, 13:37

Бях по-отговорна на младини, сега ходя само ако имам проблем, ако нямам изобщо не се занимавам с профилактики. Да чукам на дърво, не е имало поводи да съжалявам за тази ми практика.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 01 Юни 2017, 17:27

Е, това не го разбирам, в днешно време да правиш секс без презерватив!!!
Толкова болести може да се хванат, та браво на жената, че го е пратила на венеролог.
Тийновете също не ги оправдавам, постоянно висят в нета, може малко и сексуалната култура да си вдигнат, а в и семейството трябва да се говори по темата, а не да раждат на по 12г.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Rali_hr » 02 Юни 2017, 11:22

Е то никой не ги опавдава, пчелата е написала, че поне тяхната глупост я разбира, което и аз го подкрепям. Да, отговорност е на родителите да ги научат, но да кажем, не са научени , иди дойде, ама големи хора, които трябва да са наясно с всякакви опасности да правят необезопасен секс за спорта, не става.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 05 Юни 2017, 17:28

Doktoricata, как да го кажа по-меко, човека не се кефел със презерватив, даже имал проблем, ама тя си го харесва та затова го прати на венеролог.
Явно нещата не са само за спорта при тях.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот уморена » 06 Юни 2017, 09:22

Според мен жената е постъпила даже много отговорно, след като иска парньорът ѝ да прави необезопасен секс. Все пак отговорните жени трябва да се отнасят отговорно със здравето си. По-скоро обратното би следвало да ни се стори по нелогично.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот amoreamore » 09 Юни 2017, 10:50

Така се прави, като искаш необезопасен секс! Много се кефя на такива жени, готови да отстояват себе си и да пазят здравето си, а не както сме учени - трай си да не те зареже.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 12 Юни 2017, 18:00

Ами ако те зарази с нещо, после какво, не си зарязана ама си болна...
Аз също се кефя на такива жени, само ако бях на негово място и нея щях да я пратя. Има и много повратливи жените, а както знаем ние сме по-податливи на инфекции.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Юни 2017, 12:35

Определено в тоя случай е трябвало и двамата да отидат, така е честно във връзката. :razz:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 19 Юни 2017, 18:01

Е, тя си ходи редовно на прегледи, даже е малко маниачка на тази тема.
А и го изпрати при нашата лекарка, та нямаше да бъде много дискретно.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron