Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот amoreamore » 07 Юли 2017, 11:33

Doktoricata написа:Ами, не знам, ама що защо все ние трябва да ходим, може така за разнообразие веднъж и те да отидат. :mrgreen:
От друга страна нашите прегледи са си задължителни!

Мъж сеща ли се сам да отиде на венеролог?!?
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 07 Юли 2017, 15:29

Ами, като не се сещат, може да ги подсещаме или стимулираме. :lol:
Добре е и те веднъж годишно да се преглеждат, няма нищо страшно.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот vanusha » 14 Юли 2017, 09:12

Pacienti написа:Ами, като не се сещат, може да ги подсещаме или стимулираме. :lol:
Добре е и те веднъж годишно да се преглеждат, няма нищо страшно.

Моят мъж никога не е ходил и не вярвам, че ще успея да го накарам да отиде, докато несе оказа, че има някакъв проблем, но така за да провери профилактично няма шанс да го направи просто.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 26 Юли 2017, 17:58

Вануша, бившият ми беше такъв, ама като ми докара заразата, сега новия ходи. Няма не искам.
Опарих се веднъж...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот skyfly » 27 Юли 2017, 09:04

Веднъж моят го изпратих на изследвания, след като имахме подобен случай у нас, направо казано - той ми изневери, бяхме пред развод, толкова се бяха обтегнали нещата. В крайна сметка решихме да опитаме отново и отново сме много щастливи, но посети лекар.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 02 Авг 2017, 17:11

Всеки си знае, аз не мога да бъда с човек, който освен, че ме мами и излага на опасност живота ми.
Е, сега моят беше в командировка и после имаха морски тим билдинг. Директно го пращам на венеролог.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2017, 11:56

Lisandra написа:Всеки си знае, аз не мога да бъда с човек, който освен, че ме мами и излага на опасност живота ми.
Е, сега моят беше в командировка и после имаха морски тим билдинг. Директно го пращам на венеролог.

Добре, как му го казваш и как му го поднасяш. Ама не аз съм сигурна, че ти го въртиш иначе - "скъпи, ти беше на море, иди да се провериш за гъбички и някакави прпоблеми от тази мръсна вода, моля ти се", не му казваш "айде, отивай на лекар да видим дали си овършал колежките"... :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 19 Сеп 2017, 14:55

Казвам му съвсем спокойно, че съм му запазила час. Той е наясно какъв шок изживях с бившия, че ми лепна хламидия и двамата трябваше да се лекуваме.
Никакво притеснение нямам да го изпратя на венеролог.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот kauda » 19 Сеп 2017, 14:57

Като сте се парили и двамата, но иначе ако не се е случвало, мъжете го приемат като удар по егото им.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 19 Сеп 2017, 16:21

Като се замислиш от кого се заразяваме ние жените, не е непорочно, нали... Мъжете в повечето случаи са дейни участници и не виждам защо само ние трябва да ходим по лекари. Да му се не знае и егоцентристите, трябва да носят отговорност за постъпките си.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта