Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот skyfly » 25 Юни 2018, 11:13

Вие пък на 50 години какви активни сексуални нужди търсите, колко жени правят секс с половинките си? Надали причините са, че жените са в менопауза, с времето сексуалното желание намалява от страна на двата пола.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 25 Юни 2018, 11:38

skyfly, нещо не те разбирам. Всяка жена поне веднъж годишно е добре да ходи на профилактичен гинекологичен преглед, а жените след 50 още по-зорко трябва да се следят.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот valensiq » 25 Юни 2018, 15:34

Pacienti написа:За ничие здраве не трябва да се пести и по този повод да питам, тази година колко от вас си направиха цитонамазка?

моят ред е през септември :)
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 27 Юни 2018, 14:04

Април месец ми направиха цитонамазка и да чукам на дърво, няма проблеми. Микробиологията също е чиста, та съм шест. :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 06 Юли 2018, 12:19

skyfly написа:Вие пък на 50 години какви активни сексуални нужди търсите, колко жени правят секс с половинките си? Надали причините са, че жените са в менопауза, с времето сексуалното желание намалява от страна на двата пола.


А бе не е баш така. Даже мъжете на тая възраст полудяват. :lol: За жените по съм склонна да се съглася, защото навлизат в менопауза. А всички знаем какви последици може да има тя за жената.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Yarost » 06 Юли 2018, 13:18

За мен лично голяма част от българките пренебрегват интимното си здраве. И отиват на лекар, когато стане проблем. Вижте между другото на какво попаднах, мисля че би било полезно и е по темата:

https://www.facebook.com/events/486570381799580/
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Mon_ton » 06 Юли 2018, 16:06

Yarost написа:За мен лично голяма част от българките пренебрегват интимното си здраве. И отиват на лекар, когато стане проблем. Вижте между другото на какво попаднах, мисля че би било полезно и е по темата:

https://www.facebook.com/events/486570381799580/

Как може онлайн да им отговори и то качествено особено що се отнася до предракови терапии, чак ми е странно :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 09 Юли 2018, 15:32

Никой не очаква да го излекуват онлайн, но пък от друга страна такива събития са полезни. Все пак предполагам че ако нещо не търпи адекватен съвет, то доктора ще ги насочи към преглед. Предполагам, че на безумно тъпи въпроси няма да се отговоря, аз лично бих си задала въпроса.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 15:41

Аз лично веднъж в годината задължително посещавам гинеколога си. И честно да си кажа много странно ми звучат изказвания от рода на: не ми е приятно, срам ме е или пък им е страшно да ходят на преглед. В крайна сметка няма значение дали ни е приятно или не ние трябва да бъдем отговорни за здравето си.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lisandra » 09 Юли 2018, 17:15

Mon_ton написа:
Yarost написа:За мен лично голяма част от българките пренебрегват интимното си здраве. И отиват на лекар, когато стане проблем. Вижте между другото на какво попаднах, мисля че би било полезно и е по темата:

https://www.facebook.com/events/486570381799580/

Как може онлайн да им отговори и то качествено особено що се отнася до предракови терапии, чак ми е странно :shock:


Мисля, че такива събития са от полза. Не останах с впечатлението, че ще лекува онлайн, а по-скоро става въпрос за превенция. Аз също ще задам въпрос. Примерно ме интересува има ли възрастова граница при цитонамазката?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта