Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 16 Яну 2019, 18:08

annamaria написа:При доктор Димитров съм си насрочила женската консултация.

И аз ще ходя да ме види, че ми дойде два пъти в рамките на месец. Много неприятно.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 17 Яну 2019, 16:03

Как така ти дойде два пъти? Как си го обясняваш това?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот tinkerbell » 17 Яну 2019, 18:48

Doktoricata написа:
annamaria написа:При доктор Димитров съм си насрочила женската консултация.

И аз ще ходя да ме види, че ми дойде два пъти в рамките на месец. Много неприятно.

Казала си, че си в менопауза, а при нея се смята за нормално варирането на цикъла. Увеличава се и обилността му.
Но при всички положения се консултирай.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Tinki » 21 Яну 2019, 16:32

Естествено, че има нужда от спешна консултация. Не е нормално да ти дойде два пъти в месеца. Нужна е незабавна консултация. Ако се дължи на менопаузата, ще трябва да му се обърне внимание. Защото през тоя период внезапно може да настъпи и сухота, за която също има лечение.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 24 Яну 2019, 18:34

Спокойно, свърши! Объркването идва от това, че ми дойде на 24-ят ден вместо на 28-мия. Соред мен няма нищо притеснително, но съм на преглед другата седмица.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Tinki » 28 Яну 2019, 15:18

Doktoricata написа:Спокойно, свърши! Объркването идва от това, че ми дойде на 24-ят ден вместо на 28-мия. Соред мен няма нищо притеснително, но съм на преглед другата седмица.


Ясно, значи тук се крие причината. Голяма истерия беше, голямо чудо. За кога ти е часа при доктор Димитров?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 30 Яну 2019, 15:55

Казва, че и дошло два пъти, но ще видим какво ще каже доктор Димитров на прегледа и.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Tinki » 01 Фев 2019, 14:37

Дано по-скоро сподели мнение как и е минал прегледа, че взех да се притеснявам за нея. Не е за подценяване, че два пъти и е дошло в месеца.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 01 Фев 2019, 17:59

Всичко е наред, бях на преглед. Имам удебеляване на лигавицата. Пуснахме цитонамазка за всеки случай, на колпоскопа не се видя нищо притеснително, сега чакам резултатите от цитонамазка. Бойко Димитров е много готин лекар, има нещо скандинавско в него. :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 04 Фев 2019, 18:11

Doktoricata написа:Всичко е наред, бях на преглед. Имам удебеляване на лигавицата. Пуснахме цитонамазка за всеки случай, на колпоскопа не се видя нищо притеснително, сега чакам резултатите от цитонамазка. Бойко Димитров е много готин лекар, има нещо скандинавско в него. :)

Невероятен лекар е. Можеш да си спокойна, че си в добри ръце.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron