Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 19 Апр 2019, 12:38

Да, разбирам. Но поне от морална гледна точка човек може да се въздържи и просто да сподели проблемът си. Но да изтъкваш, че заради тази инфекция не може да правиш секс, направо ми звучи като малцинствена история. Не искам да обиждам никой.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот renetka » 22 Апр 2019, 16:21

Ами то си е направо малцинствена история. От казаното ти става ясно доколко е отговорна за интимното си здраве.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 22 Апр 2019, 16:27

annamaria написа:
Doktoricata написа:В случая беше питане във фейсбук, но това няма значение. Жената обясняваше , че се лекувала безрезултатно. Най-големия и проблем беше, че пречело на секса.
На такива хора ме е срам да им препоръчам лекар. Представям си я при д-р Димитров или Николов и ...


Не искам и да си помислям, че е възможно тези доктори да изслушат и прегледат тази жена. Не искам да съм груба, но да си в 9 месец и сексът да е по-важен от детето ти, представи си на какво ниво трябва да си паднал.

Тук заставам зад Мончето. Лекарите преглеждат всички независимо от тяхната принадлежност.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 23 Апр 2019, 15:23

Естествено, че е дълг на лекарите да се отнасят еднакво със своите пациенти. Но, ако аз съм лекар и пред мен се изтапанчи жена с подобен проблем, обясняваща ми колко е важен сексът по време на бременност и то с вагинална инфекция, веднага ще си направя изводът...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот m0n4eto » 23 Апр 2019, 16:10

Pacienti написа:
annamaria написа:
Doktoricata написа:В случая беше питане във фейсбук, но това няма значение. Жената обясняваше , че се лекувала безрезултатно. Най-големия и проблем беше, че пречело на секса.
На такива хора ме е срам да им препоръчам лекар. Представям си я при д-р Димитров или Николов и ...


Не искам и да си помислям, че е възможно тези доктори да изслушат и прегледат тази жена. Не искам да съм груба, но да си в 9 месец и сексът да е по-важен от детето ти, представи си на какво ниво трябва да си паднал.

Тук заставам зад Мончето. Лекарите преглеждат всички независимо от тяхната принадлежност.

Ами, има жени, които по време на бременност им се увеличава желанието за секс.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот renetka » 24 Апр 2019, 15:13

Аз също съм изумена от развитието на тази история. Това определено е пример за жена, която не знае как да се грижи за интимното си здраве.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 24 Апр 2019, 16:43

m0n4eto написа:
Pacienti написа:
Doktoricata написа:В случая беше питане във фейсбук, но това няма значение. Жената обясняваше , че се лекувала безрезултатно. Най-големия и проблем беше, че пречело на секса.
На такива хора ме е срам да им препоръчам лекар. Представям си я при д-р Димитров или Николов и ...

Тук заставам зад Мончето. Лекарите преглеждат всички независимо от тяхната принадлежност.

Ами, има жени, които по време на бременност им се увеличава желанието за секс.


То няма лошо, и аз съм за секса, ама като си бременна, приоритета е детето.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 09 Май 2019, 18:06

Да не забравяме, че и гърдите са част от интимното здраве и по този повод да питам, ходили ли сте на мамолог?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот nefertiti » 10 Май 2019, 16:33

Pacienti написа:Да не забравяме, че и гърдите са част от интимното здраве и по този повод да питам, ходили ли сте на мамолог?

По този повод виж какво видях настраницата на Свети Лазар.
https://www.facebook.com/SvetiLazarHosp ... 80?__xts__[0]=68.ARANEf6P1HCRkCZW8zG8uqelglyorH3iNWg1cnfFldb3qSHXhHXNerBAcWu6qvZ3ttT8rvQlUhpvwq3Nh0UH1feMmYtGSyhu37z-rv9nEkpQlGU08pe1aIm5OU3Z0uFlRNwEs6jAgs_UcFvyqKAnTvOgVdypBDxv5wQJiYvEIsaFlmPBIhr2Ad8OP6gvdVlVfovsT2EBikpnGRmYpb5WGuBDyNTKSLg9jlhFN7QlYA6B8aIzugv_MeR1DJjj23B3omtosHX09Lj9oC9pdtAj0vWfBM3J6KvbgHhZZa4QCGuQJc-q1omJccL4P6kHJ0xu0AwqP4aF_NMctqhfkQPcV1t5RA&__tn__=-R
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2019, 14:23

Откога тази докторка е част от екипа на Свети Лазар? Чувала съм много хубави отзиви за нея.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта