Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Lyomi » 29 Авг 2014, 14:54

Всеки си е представял да бъде известен, предполагам, като неговият любим изпълнител или любим актьор. Тогава живота със сигурност би бил в пъти по-сложен, каквото и да си говорим.

В един момент просто осъзнаваме, че е най-добре да се радваме отстрани на известните си любимци, но все пак, ако бях на мястото на Анджелина Джоли или Брад Пит, дали щяхте да направите същата сватба в скромен кръг от семействата и приятелите ви :?
Ето и една "ексклузивна" снимка или поне така казват медиите, които са я качили:
jolie.jpg
jolie.jpg (8.58 KiB) Прегледано 2278 пъти

Със сигурност и на вас щеше да ви е писнало да бъдeте в центъра на вниманието, ако бяхте на мястото на Анджелина и Брад, но все пак не бихте ли искали да се чувствате специални пред целия свят на това важно за вас събитие като сватбата :?

Каква сватба бихте направили, ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит :?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Fancy » 29 Авг 2014, 14:59

ама съвсем нормално е всеки иска това, което няма, не че щях да искам да знае целия свят, че съм се омъжила, но... На въпросът ти и аз така щях да направя - да се омъжа на тихо място с най-близките ми хора :)
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот donni » 29 Авг 2014, 16:46

не разбирам какво имате предвид, хората са се омъжили там където им харесва със сигурност не са се венчали в сламена колиба, а и така да е било, имат правото, но е била пищна церемония, това че не са я излъчвали пряко по някоя телевизия, едва ли не :mrgreen: е нещо съвсем различно, както и че е нямало десетки хиляди папараци!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот silver933 » 23 Фев 2015, 12:47

Ако бях на тяхно място, можеше и да не се женя! :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Andrey » 25 Фев 2015, 14:37

хехех, от къде да знам, много странен въпрпос. На първо място, не бих се заженил за Анджелка, но нищо! :) Със сигурност бих избрал такъв тип скромна сватба, а не да има 1000 човека ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Kremiliya » 25 Фев 2015, 15:07

Сигурно щях да си направя страшна сватба, с много много народ, за да се чувствам още по-добре ;))
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Lollipop » 27 Фев 2015, 18:14

Взех да се замислям, може би щях отдавна да съм се омъжила за Брад, та да не ми избяга, пък колко щеше да е голяма сватбата щеше просто да ми е все тая. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Snejna » 23 Апр 2015, 10:03

Стига ми да съм на мястото на Анджелинка само. :mrgreen: Не знам обаче как бих тръгнала да се женя - сигурно щеше да е много грандиозно и щях да съм събрала куцо, кьораво и сакато на тая сватба. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Lollipop » 17 Юни 2015, 16:39

Snejna написа:Стига ми да съм на мястото на Анджелинка само. :mrgreen: Не знам обаче как бих тръгнала да се женя - сигурно щеше да е много грандиозно и щях да съм събрала куцо, кьораво и сакато на тая сватба. :mrgreen:

нали, нали! :)) и аз за това се надявам :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Ако бяхте на мястото на Анджелина Джоли и Брад Пит, каква сватба бихте направили?

Мнениеот Mauritius » 10 Дек 2015, 14:47

Реално е разбираемо защо тези хора се женят, но простолюдието не знам защо продължаваме да го правим, а ако бях на тяхно място, като човек на показ е нормално да искам да се скрия :beamup:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron