Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот ivan.stoqnov » 19 Юли 2018, 17:57

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=OyUSfSipofU
Кое колко е полезно сами си решете!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Dalia » 20 Юли 2018, 17:20

ivan.stoqnov написа:https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=OyUSfSipofU
Кое колко е полезно сами си решете!

И аз съм чувала, че зехтинът не е толкова полезен колкото го хвалят, но нали сега той е предпочитаната здравословна храна от всички. Като гледах туй видео обаче доста се постреснах 1000 клории, мали и то само за 5 минути...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Snejna » 27 Юли 2018, 15:03

Това видео е пълна глупост. :) Никой ен си слага по толкова зехтин на салатата и в цял свят зехтинът е известен с хилядите си ползи, ама тука говорим само за калории, калории, калориии и нищо, абсолютно нищо друго. Изобщо да не говорим, че НИКОЙ не слага по 100 милилитра зехтин на салатта си, това означава, че всяка седмица ще купувате по нова бутилка зехетин, защото старата ще свърши, а обикновено се ползва поне месец.
Обаче е лесно да се промотират добавките и айде. керванът да върви там.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2018, 15:13

Да, аз да не си правя езеро, че да слагам по 100 милилитра зехтин, то ще стане супа тва накрая.
Всеки ама абсолютно всеки ден ям салата със зехтин, харча 1 литър за около месец и отгоре даже, т.е. ся ще сметнем по неговите изчисления, на 100 мл има 850 калории, на 1 литър за цялата бутилка са 8500 калории, на дневно ниво, ако ги смятаме са по 280 калории от зехтинаи то ако буквално го изядеш точно за месец, което не ми се вярва да се случва.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Dalia » 30 Юли 2018, 18:21

То голямо пиене на олио пада според тоз другар :lol: семейният бюджет само за шарлан няма да стигне а си требет и мръвки :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Mon_ton » 31 Юли 2018, 16:28

Аз не ям нищош с ниско съдържание на мазнини, не виждам чак толкова да са лоши, чувствам се добре с тях, след като мазнините им под някаква форма са извлечени, това означава, че са обработени повече, а аз се стремя да ям възможно най-малко обработени храни.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Rali_hr » 06 Авг 2018, 11:55

Аз спазвам тоя режим, с мазнините, и съм много доволна, никога не съм имала толкова енергия. Дъщеря ми свали доста килограми, благодарение на тоя тип ограничения и хапването на истинска, пълномаслена храна. Отношението към мазнините коренно се промени, да знаете.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Продуктите с ниско съдържание на мазнини са вредни?

Мнениеот Rossi Ross » 19 Юни 2019, 09:59

И аз така знам. Затова избягвам нискомаслените продукти. Взимам със средна масленост поне. Казвали са ми, че за да премахнат мазнините, продуктите минават още по-сериозна химическа обработка.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта