Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Anka » 20 Фев 2015, 16:35

Не мисля, че някой вегетарианец би го приел добре, все пак хората не ядат месо защото не го харесват, а ако им е любимо защо ще го спират?!
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот fairy » 28 Апр 2016, 15:25

На вид си изглежда точно като месо. Не знам от какви продукти са го измайсторили, но не вярвам да има голям успех. Като си взел решение да не се докосваш до животински продукт, значи не би трябвало да се докосваш до нещо, което наподобява такъв, защо заместваш?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Yunona » 03 Май 2016, 12:20

fairy написа:На вид си изглежда точно като месо. Не знам от какви продукти са го измайсторили, но не вярвам да има голям успех. Като си взел решение да не се докосваш до животински продукт, значи не би трябвало да се докосваш до нещо, което наподобява такъв, защо заместваш?


Ето това и аз не мога да го осмисля...
Може би ако някой е вегетарианец по неволя - примерно защото по здравословни причини не бива да яде месо - би се поблазнил от този продукт. Но хората, които са избрали вегетарианството по етични причини (а това е мнозинството от вегетарианците) по-скоро биха се погнусили от това подобие...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот roksana » 03 Май 2016, 13:20

Не се смятам за вегетарианка, макар че обичам повече зеленчуци и плодове да ям. Но това чудо на - не знам всъщност на какво е чудо - бих го пробвала само от любопитство, да видя какъв вкус има. Но не бих го консумирала редовно.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот valensiq » 12 Окт 2018, 13:56

Може би целта е да се намали консумацията на месо, което по принцип е екологичен проблем, но пос-коро трябва да се търсят варианти да се промотира по-вегетарианското хранене, а не пда се тъпчат хората с някаква химии.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Frac » 18 Окт 2018, 15:06

Стана ми любопитно и искам да опитам това чудо. Къде се продава? Надявам се да е на прилична цена, че ако ми изкарат някви бомбастични суми, ще чакат да се купува :mrgreen:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта