Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

20 Фев 2015, 16:35

Не мисля, че някой вегетарианец би го приел добре, все пак хората не ядат месо защото не го харесват, а ако им е любимо защо ще го спират?!

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

28 Апр 2016, 15:25

На вид си изглежда точно като месо. Не знам от какви продукти са го измайсторили, но не вярвам да има голям успех. Като си взел решение да не се докосваш до животински продукт, значи не би трябвало да се докосваш до нещо, което наподобява такъв, защо заместваш?

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

03 Май 2016, 12:20

fairy написа:На вид си изглежда точно като месо. Не знам от какви продукти са го измайсторили, но не вярвам да има голям успех. Като си взел решение да не се докосваш до животински продукт, значи не би трябвало да се докосваш до нещо, което наподобява такъв, защо заместваш?


Ето това и аз не мога да го осмисля...
Може би ако някой е вегетарианец по неволя - примерно защото по здравословни причини не бива да яде месо - би се поблазнил от този продукт. Но хората, които са избрали вегетарианството по етични причини (а това е мнозинството от вегетарианците) по-скоро биха се погнусили от това подобие...

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

03 Май 2016, 13:20

Не се смятам за вегетарианка, макар че обичам повече зеленчуци и плодове да ям. Но това чудо на - не знам всъщност на какво е чудо - бих го пробвала само от любопитство, да видя какъв вкус има. Но не бих го консумирала редовно.

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

12 Окт 2018, 13:56

Може би целта е да се намали консумацията на месо, което по принцип е екологичен проблем, но пос-коро трябва да се търсят варианти да се промотира по-вегетарианското хранене, а не пда се тъпчат хората с някаква химии.

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

18 Окт 2018, 15:06

Стана ми любопитно и искам да опитам това чудо. Къде се продава? Надявам се да е на прилична цена, че ако ми изкарат някви бомбастични суми, ще чакат да се купува :mrgreen:
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2