Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот niya_mazova » 02 Сеп 2014, 22:36

Според мен си е живо извращение новото вегетарианско месо, което са измислили :shock: :shock: На кой вегетарианец би му се дояло пържола например, било то и с растителен произход?

Аз поне не мога да си представя това да ми е в чинията, да прилича на част от животно, макар и да знам, че не е и да го ям с наслада!
image.jpg
image.jpg (18.34 KiB) Прегледано 1052 пъти

Представяте ли си новото вегетарианско месо да има вкус на истинско такова или ако не е така, като Какво друго мислите, че би могло да бъде?

Тази част от вас, която не ядете месо, бихте ли си купували от този вегетариански вариант? :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот mangusta » 02 Сеп 2014, 22:39

Като човек, който яде месо, дори не искам да си представя на какво може да има вкус това нещо :oops: според мене ще е адски гадно, представете си и щом има дълъг срок на годност за какво може да иде реч :|
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот utro77 » 03 Сеп 2014, 11:41

Е, да, на вегетарианец сигурно не би му се дояла пържола....
Но има и хора, които осъзнават, че месото е вредно, не искат да го ядат, но все пак не успяват напълно да престанат. Предполагам в такъв случай е удачен вариант! А това, че се очаква да има ужасен вкус изобщо не е вярно. Всичко е в мозъка. Аз бих го опитала, ако ми се дояде пържола.
Suffer well!
Аватар
utro77
 
Мнения: 53
Регистриран на: 23 Май 2012, 15:56

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот mimeto90 » 04 Сеп 2014, 00:34

На мен точно тези хора са ми адски странни, не искат нещо, а в същото време го правят или в най-добрия случай намират заместител. По време на пости, например, просто приемам, че тази храна не се яде и не го правя, какво означава много ми се яде :?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот utro77 » 10 Сеп 2014, 16:10

Е, какво ти е толкова странно?
Аз обичам да ям месо. Но за себе си съм осъзнала, че е вредно. Не ми е приятна и мисълта за животните, от които идва това месо, за да го изям аз.
НО обичам да ям месо.
Човекът е хищник по своята природа.

Затова ми е трудно да кажа "край, от утре никакво месо".
Ето това имам предвид.
Suffer well!
Аватар
utro77
 
Мнения: 53
Регистриран на: 23 Май 2012, 15:56

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот S_Milenska » 28 Ное 2014, 11:46

Не бих го яла това честно да си призная, не че да ядеш нечий труп е по-добре де, ама как да ви кажа.. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Snejna » 21 Яну 2015, 14:23

А, да бе :) След като искат да ядат нещо, което прилича на месо и има такъв вкус да си ядат истинското месо, аз не бих опитала подобна измислица, стигат ми саламите!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Lili_pili » 18 Фев 2015, 15:48

Мисля, че е много гнусно, все пак вегетарианците нямат нужда от месо, нали, те се отказват от този си избор, защо трябва да има заместител?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот mix_twix » 18 Фев 2015, 16:10

МНого гнусна ми изглежда идея! Все пак като искаш да се храниш здравословно логично ли е да се тъпчеш с нещо, чийто състав не знаеш, нали това е основната идея на вегетарианците, да ядат правилно, в правилното не влиза такива смеси.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как си представяте новото вегетарианско месо, което са измислили?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Фев 2015, 15:04

Не е ли безсмислено, слд като се отказват от месото, го правят с желание да ядат друго месо, аз ако съм вегетарианец даже ще мие обидно, че някой мисли така да ме цака. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта