Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Rali_hr » 04 Фев 2015, 13:46

donni написа:Съгласна съм, поне ако е легитимен хотелът може да ги държиш отговорни, а сега излиза, че все едно си оставила кучето си при познат, въпреки че при едно разследване или нещо подобно от ваша страна, може да се докажете, че за тези услуги се взимат пари, които не се отчитат от никъде!

Донни, така е, само че в България нали знаеш, че в повечето случаи се гледа кой е дал повече пари на когото трябва... :| Може би единствения вариант за гласност са Господари на Ефира. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2015, 16:46

Не мога да повярвам, че има такива немарливи изроди, честно! Изненадана съм, макар че какво ли не правят хората за пари и като няма закони всичко е лесно!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Mon_ton » 10 Фев 2015, 16:35

Доста е смущаващо наистина и поредното беззаконие, отгоре на всичкото и като виждаме, че става въпрос за животно, то закона още по-малко действа и работи.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:10

Ужас, не мога да си представя какво ви е! Да оставиш кучето си с надеждата, че всичко ще е наред и накрая да се окаже мъртво, ужас! Наистина е жалко, че нямаме закони, за това най ме е яд, иначе досега тези хора трябваше да са осъдени и да плащат глоби за незаконния хотел...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот silver933 » 16 Фев 2015, 16:27

Не е малко и че разгласявате случая, защото така много хора първо ще помислят, преди да изпратят кучето си в този измислен хотел.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Yunona » 22 Фев 2015, 14:59

silver933 написа:Не е малко и че разгласявате случая, защото така много хора първо ще помислят, преди да изпратят кучето си в този измислен хотел.


Благодаря Ви. Решихме да дадем гласност, защото властите действат твърде бавно, незаинтересовано, а през това време други хора може да пострадат. Хотелът продължава да функционира, рекламира се в Интернет, има си страница във ФБ... това е изключително нахалство и се надявам да няма нови инциденти. Много, много се надявам!
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2015, 19:14

ВИдях я тази страница във фейсбук и аз, чак се ядосах, че функционира още... :roll: и в нашия град си имаме хотел" не вярвам да е регламентиран, но е единственото място, на което може да си оставим домашните любимци :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Убиха кучето ми в хотел за кучета. Пазете любимците си!

Мнениеот Lollipop » 23 Фев 2015, 11:14

Малко им е на тези изроди дори и наказанието. Чак се чудя, как може за 2 дена да уморят животното, в клетка да го бяха държали, щеше да е по-добре.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта