Как да спасим домакинството от котления камък?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как да спасим домакинството от котления камък?

Мнениеот Kaya » 30 Дек 2016, 15:17

Не мога да търкам постоянно, сипвам доместос всеки ден по малко и досега не ми се е налагало да чистя тоалетната като луда. :) веднъж в седмицата бърша батериите и плочките с циф.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да спасим домакинството от котления камък?

Мнениеот kikimoraa » 25 Сеп 2017, 14:57

Мога да ви препоръчам за много мръсна баня да се доверите на фирма за почистване. Вярно, че не вземат много евтино, но си струва, ефекта е много добър и цялата къща лъсва. Изчиства се абсолютно всичко. Бях довела такава фирма да почистят банята у баба ми, знаете как старите хора занемаряват чистотата, там имаше натрупан мухъл, котлен камък, тоалетната чиния беше като на снимката, кафява и гнусна. Абсолютно всичко почистиха, както и печката й, която беше направо занемарена от мръсотия и мазнини. Всичко лъсна.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Как да спасим домакинството от котления камък?

Мнениеот TheFox » 04 Окт 2017, 15:52

Привет! Докато търсех подобна информация относно почистването на котлен камък, съзрях една интересна статия, в която има 7 хитринки за почистване на дома: https://www.iwoman.bg/dom/7-hitrini-za- ... 04200.html Може да е полезна на някои от вас, ако не могат да се справят с някой проблем или просто да улеснят работата си.
TheFox
 
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Сеп 2017, 23:40

Re: Как да спасим домакинството от котления камък?

Мнениеот Malina » 04 Окт 2017, 15:58

Това със содатга хич не ми се получава. Да ви кажа, намерих една белина, която гръцка в една опаковка оранжева.. с нея успях да почистя най-накрая!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да спасим домакинството от котления камък?

Мнениеот Алиса_В » 15 Ное 2018, 12:42

Аз използвам Пулирапид - за минута-две и отстранява тази гадост. А не е безумно скъпо. Препоръчвам с две ръце.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта