Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот sofi_black » 12 Сеп 2014, 20:33

След като фрамарци отново ме зарадваха с поредната готина статия за прическата и връзката й с характера ни се замислих дали наистина няма нещо вярно в това? :?

И да ви кажа май има нещо, понеже винаги съм искала да имам ето толкова къса косичка и да ми стои толкова добре без много поддръжка
image.jpg
image.jpg (23.52 KiB) Прегледано 1264 пъти
но уви не мога да събера смелост и да направя крачката!

Вие замисляли ли сте се, че наистина може и да има някаква зависимост между това каква е прическата ни и какъв е характера ни? :roll: а след радикална промяна при фризьор, чувствали ли сте се някак по-различни и вътрешно?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот dessiblond » 12 Сеп 2014, 20:37

Единствения път, в който се бях постригана така се чувствах ужасно, точно като момченце, съответно на излизане от салона си сложих качулка, тъй като не можех да го превъзмогна, определено това не е било като за моя характер, аз съм си романтичка, а подобна прическа явно не отговаряше на същността ми :!:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот vanya_viana » 13 Сеп 2014, 08:31

Преди няколко месеца реших да променя живота си и започнах първо с прическата. Постригах се късо, смених цвета и се чувствам прекрасно! Опитайте, заслужава си. И съм сигурна, че има общо между прическа и характер.
vanya_viana
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Фев 2014, 11:59

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот ramimni » 15 Сеп 2014, 12:59

И по себе си съм забелязала, че щом искаш промяна в живота си започваш от прическата и цвета на косата и в такъв случай няма как да не се почувстваш добре, нали :)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Snejna » 09 Дек 2014, 13:24

ramimni написа:И по себе си съм забелязала, че щом искаш промяна в живота си започваш от прическата и цвета на косата и в такъв случай няма как да не се почувстваш добре, нали :)

Така е, казват, че ако видиш приятелката си с нов цвят на косата скоро ще те зареже, промяната е почнала :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот silver933 » 12 Дек 2014, 11:49

dessiblond написа:Единствения път, в който се бях постригана така се чувствах ужасно, точно като момченце, съответно на излизане от салона си сложих качулка, тъй като не можех да го превъзмогна, определено това не е било като за моя характер, аз съм си романтичка, а подобна прическа явно не отговаряше на същността ми :!:

А защо изобщо си се престрашила да се подстрижеш така, след като не си била сигурна? :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Elica » 15 Дек 2014, 16:56

Не знам какви точно черти издава, но сякаш късата коза предполага по-приключенски тип жена, докато дългата коса говори за романтичка по-скоро :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Slavena » 15 Дек 2014, 17:35

Има някакви общи неща разбира се, то е като всяко нещо, което харесваме. ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот mix_twix » 18 Дек 2014, 11:35

Някой мислил ли си е обратното, разбира се, че има общо, в много редки случаи някой просто може да я остави да си расте и вирее без причина и посока.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Kremiliya » 18 Дек 2014, 15:13

mix_twix написа:Някой мислил ли си е обратното, разбира се, че има общо, в много редки случаи някой просто може да я остави да си расте и вирее без причина и посока.

Това се случва по-скоро когато сме в депресия ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron