Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Malina » 18 Юни 2015, 16:30

maminka написа:
Elica написа:Според мен родителите не стоят с децата си за по-дълго от 10-15 минути и си мислят, че са извършили героизъм. Толкова сме изтормозени в ежедневието си, че на децата само им хвърляме по нещо лъскаво и нещо за ядене, и това го считаме за достатъчно и нормално. :|

Това много ме ядосва в родителите, много искаме дете и когато е факт се залъгва с нещо като внимание, но в никакъв случай не е точно това!

Като всяко нещо и това омръзва, т.е. вече не е нещо желано, то е там и сега и утре, когато "ще имаме повече време". За жалост, времето минава като миг и децата растат, после ни е мъчно за тях.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Локумът » 18 Юни 2015, 17:27

трябва се обръща внимание на тея деца, за кавко са ни иначе? Аз и сега прекарвам време с моите, може да ходим заедно да пием бира, но се разбираме и си разказваме, не ги изтървам от поглед ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Andrey » 30 Юни 2015, 12:17

Не знам колко време ще прекарвам с бебето, обаче от друга страна виждам много мои познати, които пропускат да се занимават с децата си, да не се окаже, че е същото като да искаш нещо и като го получиш вече не е интересно, от тва се притеснявам, да не стана и аз такъв идиот..
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Локумът » 30 Юни 2015, 13:39

Andrey написа:Не знам колко време ще прекарвам с бебето, обаче от друга страна виждам много мои познати, които пропускат да се занимават с децата си, да не се окаже, че е същото като да искаш нещо и като го получиш вече не е интересно, от тва се притеснявам, да не стана и аз такъв идиот..

Това от теб зависи, дали и по колко време ще прекарваш с децата си, ако си решил да се занимаваш с тях ще го правиш ;) Слушай жена си, като се размрънка, значи не прекарваш достатъчно време с тях.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот fawla » 30 Юни 2015, 16:19

Някой ще си признае ли?!? Защо почти не виждаме бащи по детските площадки, децата обикновено са отговорност на майките, което нито е приятно, нито е нормално, нито трябва да бъде така, нали така?!? Но обикновено после татковците имат страшни претенции и ако се научи детето на нещо хубаво едва ли не от тях е произлязло, ако е лошо майката възпитава тя е виновна!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Локумът » 12 Ное 2015, 12:05

fawla написа:Някой ще си признае ли?!? Защо почти не виждаме бащи по детските площадки, децата обикновено са отговорност на майките, което нито е приятно, нито е нормално, нито трябва да бъде така, нали така?!? Но обикновено после татковците имат страшни претенции и ако се научи детето на нещо хубаво едва ли не от тях е произлязло, ако е лошо майката възпитава тя е виновна!

Че много ясно. ;) Ние ги учим само на добри и полезни неща, ане на глупости. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот silver933 » 21 Дек 2015, 12:52

Локумът написа:
fawla написа:Някой ще си признае ли?!? Защо почти не виждаме бащи по детските площадки, децата обикновено са отговорност на майките, което нито е приятно, нито е нормално, нито трябва да бъде така, нали така?!? Но обикновено после татковците имат страшни претенции и ако се научи детето на нещо хубаво едва ли не от тях е произлязло, ако е лошо майката възпитава тя е виновна!

Че много ясно. ;) Ние ги учим само на добри и полезни неща, ане на глупости. :)

Със сигурност е точно така, Локуме. Бас държа, че твоите всички лоши неща са ги научили от майка си, даже и псуването :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Andrey » 21 Мар 2016, 15:03

Аз нали съм татко от скоро, мога да кажа, че засега вървят добре нещата, прекарваме заедно в рамките на час дневно, но тя постоянно спи малката. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот pravilno » 21 Мар 2016, 15:55

Постоянно чувам репликата, че не е важно колко време прекарваш с детето си, а как го прекарваш. Не знам това оправдание ли е за много заетите родители или наистина е така. Много ясно, че като стоиш вкъщи, но гледаш телевизия или компютъра и не обръщаш грам внимание на чедото си, е с полза нула. Но и да отсъстваш постоянно и пет часа в седмицата да кажем да правиш любими неща с малчугана пак не ми се вижда удачно.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот miron » 24 Фев 2017, 13:46

pravilno написа:Постоянно чувам репликата, че не е важно колко време прекарваш с детето си, а как го прекарваш. Не знам това оправдание ли е за много заетите родители или наистина е така. Много ясно, че като стоиш вкъщи, но гледаш телевизия или компютъра и не обръщаш грам внимание на чедото си, е с полза нула. Но и да отсъстваш постоянно и пет часа в седмицата да кажем да правиш любими неща с малчугана пак не ми се вижда удачно.

О, пет часа на седмица пак си е постижение, я кажи, товя мъж по колко време прекарва с детето ти, но наистина да прекарва време с него, не да учат, или да играят на някоя игра на компютъра, ами ей така да си правят нещо мъжко... дали има и 5 часа месечно.. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron