Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2015, 21:06

Lollipop написа:Гонени и целени с камъни ли? :lol: :lol: :lol:

Скоро може и това да започне да се случва, възмутителна е тази политика срещу здравно неосигурените, направо си е дискриминация.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2015, 21:16

Rali_hr написа:
Lollipop написа:Гонени и целени с камъни ли? :lol: :lol: :lol:

Скоро може и това да започне да се случва, възмутителна е тази политика срещу здравно неосигурените, направо си е дискриминация.

И аз съм ан тов амнение, не трябва изобщо да се наказват и без друго и сега нямат особени права. Освен желанието да се вземат едни пари от хората, друга промяна изобщо няма. Правителството трябва да събира пари, за да изплаща дългове.. :evil:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Pipilota » 23 Фев 2015, 10:47

Snejna написа:И аз съм на това мнение, не трябва изобщо да се наказват и без друго и сега нямат особени права. Освен желанието да се вземат едни пари от хората, друга промяна изобщо няма. Правителството трябва да събира пари, за да изплаща дългове.. :evil:

Така е, всичко е за да се вземат парите и да се напълни хазната, няма какво да си говорим. Това е истината, за най-голямо съжаление. А който е имал наглостта да бъде неосигурен, сега ще си плаща и то с лихвите. А че не е ползвал услугата няма значение.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Lollipop » 23 Фев 2015, 11:03

Не трябва да се наказват, но ще ги накажем. Така или иначе пак българите ще платят всичко, а ромите - няма. А тези, които се възползват от лечение без да плащат са вторите..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Rali_hr » 24 Фев 2015, 13:30

Това са глупости, но промените които се готвят в здравното осигуряване наистина са големи и сериозни..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Andrey » 24 Фев 2015, 14:08

Нека да ги тормозят, все пак всеки, който има здравни претенции трябва да има здравни осигуровки, затова съм "ЗА" налагането на глоби :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Kremiliya » 24 Фев 2015, 14:38

Andrey написа:Нека да ги тормозят, все пак всеки, който има здравни претенции трябва да има здравни осигуровки, затова съм "ЗА" налагането на глоби :)
много ти е крайно мнението, все пак има и много хора, които просто нямат финансовата възможност да си плащат осигуровките, но се налага да го направят, ако искат да имат право на лекарска помощ.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2015, 15:36

Направо да ги бием с камъни предлагам ;) Големи са идиоти, това предложение не вярвам да мине.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Slavena » 24 Фев 2015, 17:05

Никога не съм плащала здравни осигуровки и не мисля да ги плащам изобщо, да си гледат работата а после да ме наказват както си поискат, нямам пари да си позволя този лукс.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Трябва ли да бъдат наказвани хората, които не плащат здравни осигуровки?

Мнениеот Lollipop » 26 Фев 2015, 11:04

Andrey написа:Нека да ги тормозят, все пак всеки, който има здравни претенции трябва да има здравни осигуровки, затова съм "ЗА" налагането на глоби :)

Работата е там, че българите нямаме здравни претенции, защото като нямаме осигуровки, нямаме и пари за лекарите ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron