По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот qwerryyy » 02 Дек 2015, 14:56

Абсолютно е така, някакви общи черти, както нрав, така и до здравето, характера и дори предпочитанията ни се влияят от това, каква кръвна група и зодия сме. :) Със сигурност има нещо общо между всички хора.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот MGB » 02 Дек 2015, 15:42

qwerryyy написа:Абсолютно е така, някакви общи черти, както нрав, така и до здравето, характера и дори предпочитанията ни се влияят от това, каква кръвна група и зодия сме. :) Със сигурност има нещо общо между всички хора.

Между другото май сме от един вид - хомо... сапиенс :rolling: затова и така се случва, но хората чувстват нужда за принадлежност, да са част от нещо, затова и много интересни неща са си измислили, в комбинация с такива, които не успяват да си обяснят!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот Lollipop » 21 Дек 2015, 14:48

MGB написа:
qwerryyy написа:Абсолютно е така, някакви общи черти, както нрав, така и до здравето, характера и дори предпочитанията ни се влияят от това, каква кръвна група и зодия сме. :) Със сигурност има нещо общо между всички хора.

Между другото май сме от един вид - хомо... сапиенс :rolling: затова и така се случва, но хората чувстват нужда за принадлежност, да са част от нещо, затова и много интересни неща са си измислили, в комбинация с такива, които не успяват да си обяснят!

Не забравяй, че от друга страна искат да бъдат уникални и неповторими. Е това как става - не знам. :bored:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот PasDeDeux » 22 Дек 2015, 17:50

Това е безумен "феномен" тялото ни е достатъчно сложно и неразгадано, за да го заплитаме допълнително...
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот Грохот » 26 Дек 2015, 20:38

за съжаление е невъзможно, но пък щеше да е далеч по-лесно и удобно, и щяхме да вървим в "правилните" коловози
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот Локумът » 21 Ное 2017, 09:48

Грохот написа:за съжаление е невъзможно, но пък щеше да е далеч по-лесно и удобно, и щяхме да вървим в "правилните" коловози

Пък и тогава хората щяха да са 'непоправими'. Няма как да се отразява на характера, не може постоянно да се търсят общи черти. Единственото, което ниправи днакви е това, че някои сме по-вкусни за комарите от други.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот Kaya » 16 Яну 2018, 11:19

Не вярвам да има голяма връзка, тогава всички щяхме да имаме много близки черти и по този показател. за мен характера до голяма степен се гради и в обкръжението, родителите, близките, дали искаш или не искаш да се докажеш в някоя област и т.н.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот rali06 » 19 Фев 2018, 13:17

За нрава не знам, но съм чувала, че се отразява на предпочитанията към храната.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот Pipilota » 19 Фев 2018, 13:58

rali06 написа:За нрава не знам, но съм чувала, че се отразява на предпочитанията към храната.

IИ на предпочитанията на комарите към нас ;) Обичат нулева кръвна група, явно кръвчицата е най-сладка.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: По какъв начин е възможно кръвната група да се отразява на нрава ни?

Мнениеот rali06 » 19 Фев 2018, 17:06

Pipilota написа:
rali06 написа:За нрава не знам, но съм чувала, че се отразява на предпочитанията към храната.

IИ на предпочитанията на комарите към нас ;) Обичат нулева кръвна група, явно кръвчицата е най-сладка.



О, да, комарите много обичат тези с A положителна, ако трябвада съдя по себе си.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта