Планинско колоездене, рафтинг, каньонинг, конен преход, лов и риболов
12 Дек 2016, 17:17
gomez123 написа:Зимата само изпечените планинари имат работа там

. В курортите всеки може да се кипри и да казва, че е бил в планината, но седи на топличко, мине 4-5 тигела по пистите и хайде пак вътре. Това не е планинар. Затова и толкова инциденти има, защото хората не са наясно как да се обличат и как да се държат в планината.
Напълно съм съглана, а и обкелото им не е като нашето , да са тръгнали с анцузите, а ми хората си знаят какво да правят, за да станеш планинар много ходене те чака. И аз искам да съм планинар, но нито физичекси, нито психически съм готова за това.
13 Дек 2016, 12:17
Всеки от някъде е тръгнал. Като се интересува човек разбира какво да носи, как да е облечен. Първо по-леки маршрути да не се изсилва, с опитни хора, пък после като добие сигурност и сам. Но винаги трябва да се внимава, планината си е коварна и планинарите не са застраховани съвсем. Миг невнимание и става белята.
05 Апр 2019, 14:00
Наесен е най-важно да си вземем чадър и да се избере подходящо време да разходка.
25 Авг 2023, 17:41
Не много отдавна търсех прогноза за времето, която ще даде точна информация за случващото се навън. Скоро намерих този сайт meteoprog.com/bg, на когото мога да се доверя. Сега мога да планирам действията си, като взема предвид метеорологичните условия, защото тук можете да прочетете информативни новини и статии за времето и да разберете самата прогноза за времето.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.