Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот iwoni » 05 Апр 2016, 14:20

На мен най-трудна ми беше седмата година, тогава се и разведох :mrgreen: . През седмата всичко, което беше се насъбрало, изби и дотам.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Mon_ton » 18 Апр 2016, 15:48

iwoni написа:На мен най-трудна ми беше седмата година, тогава се и разведох :mrgreen: . През седмата всичко, което беше се насъбрало, изби и дотам.

Те май повечето двойки тогава се разделят, определено някои години са по-трудни, може би и възрастта на децата имат голямо значение.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот pavleta » 21 Апр 2016, 13:59

С напредването на семейния стаж не можеш да отличиш определена година, май една след друга стават еднообразни, при някои и се влошават нещата с всяка изминала :mrgreen: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Май 2016, 14:43

Ние не сме имали трудно години, може би в началото са по-емоционални, с времето, ако вземе да ти писва просто всичко е досадно и всеки ден е тежък :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот penelopa » 26 Май 2016, 15:25

Аз чакам да минат още години, поне 20 да ги направим и тогава ще мога да кажа какви са били :lol: . Ако изкараме дотогава! :lol: Нещата ги помня глобално, година по година няма кой да ги анализира.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Локумът » 02 Юни 2016, 15:05

penelopa написа:Аз чакам да минат още години, поне 20 да ги направим и тогава ще мога да кажа какви са били :lol: . Ако изкараме дотогава! :lol: Нещата ги помня глобално, година по година няма кой да ги анализира.

То за толкова години си става ясно, аз съм с жена ми то вече от ... 22 години. :) Женени сме от 18. Всичко е чудесно, цветя и рози, най-трудно ни беше, когато децата бяха малки. :) Но е много важно, че ние не живеем скучен живот, не сме от онези, дето лежат и тях и толкова.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот franky » 03 Юни 2016, 09:26

Когато децата са малки наистина е трудно, но тогава има повече любов, направо струи :smile: . Мъниците сплотяват много.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Локумът » 06 Юли 2016, 14:51

franky написа:Когато децата са малки наистина е трудно, но тогава има повече любов, направо струи :smile: . Мъниците сплотяват много.

Не съм съгласен, как ще сплотяват? Изнервени неспящи родители, бесни, мразещи всичко, егати струенето на любов разбираш ли.. :lol: Точно като са малки децата, всички са с нагласата, че се мразят и не могат да се понасят.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юни 2017, 20:07

Май сега ми е най-трудно, дъщеря ни вече е на 2 годиин, от както се роди, минаха няколко месеца и таткото почна да е скатава, в началото не обръщах голямо внимание и оценях всеки момент. Но вече не излизат заедно изобщо, постоянно предпочита да стои вкъщи, все е изморен. Признавам си,ч е не мисе прибира, и си мисля, че е по-добре да е на работа през уикенда, отколкото да е с нас и да се моля за малко внимание. Дори не изпитвам любов към него.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Lili_gagarin » 05 Юни 2017, 11:43

То винаги има трудни години, но трябва да се преживеят, няма назад. Аз не съм се женил още, но от дългите ми връзки съм усещал, че имаме някакви спадове, с приятелката ми сме вече 11 години заедно, нямам намерение да се женим, и двамата не го искаме като бракова институция. Тежките моменти са били, когато започнеш да усещаш еднообразието и скуката във връзката, което неминуемо се повява от време на време.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта