Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Anka » 05 Юни 2017, 14:37

Всеки преминава през различни фази и през различни моменти от своя живот, но малко по малко се променят. Родителите ми, все още съдя по тях, са имали своите тежки моменти, дори са се разделяли за кратко. Все пак на човек му омръзва еднообразието, а дали някой може да каже, че е винаги вълнуващо в семейството?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Юни 2017, 15:53

Не съм преживяла още трудни години, сякаш сме в някаква рутина имаме все хубави и все се чувстваме еднакво. Не сме имали кризи, не сме се карали, не сме си викали. Ние двамата сме създадени един за друг и съм сигурна в това, не вярвам някога да имаме кризи. Е, вече 9 години по-късно, почнахме да не си премълчаваме, когато нещо не ни хареса, но споровете ни обикновено се потушават за няколко минути и завършват с някой бъзик
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Pipilota » 28 Юли 2017, 15:41

rabotnata pchela написа:Не съм преживяла още трудни години, сякаш сме в някаква рутина имаме все хубави и все се чувстваме еднакво. Не сме имали кризи, не сме се карали, не сме си викали. Ние двамата сме създадени един за друг и съм сигурна в това, не вярвам някога да имаме кризи. Е, вече 9 години по-късно, почнахме да не си премълчаваме, когато нещо не ни хареса, но споровете ни обикновено се потушават за няколко минути и завършват с някой бъзик

Като по филмите, така бързо да се сдобрявате! Обикновено при нас споровете напоследък са си скандали, изобщо, много трудно става, но сме вече от 22 години заедно, гаджосахме се като бяхме на по 16... :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Локумът » 31 Юли 2017, 11:08

То без трудности не може, за да видиш доброто, трябва да си виждал и лошо. От време навреме по някой спор. Най-трудни години не мога да се сетя, май когато децата бяха малки, а ние млади.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Kaya » 31 Юли 2017, 15:07

Ололо 3-4 година след брака ми беше много трудно, когато още свиквахме да сме и родители и семейство. С второто дете не беше така трудно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот kauda » 22 Окт 2017, 09:55

Като гледам по приятели, май най им е трудно след като се появи детето и до около 4-тата му година, докато все още е бебе и в същот време майката е погълната от него,а бащата остава на втори план
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Локумът » 24 Окт 2017, 11:45

kauda написа:Като гледам по приятели, май най им е трудно след като се появи детето и до около 4-тата му година, докато все още е бебе и в същот време майката е погълната от него,а бащата остава на втори план

Детето наистина е голяма промяна, но и много зависи от това как продължава живота след като вече има дете. Някои жени стават твърде вманиачени в децата си и отказват изобщо да се занимават с мъжа си и тука хич не става дума за секс, а за каквито и да е било нормални човешки отношения.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Mon_ton » 28 Ное 2017, 12:53

Оказва се, че след появата на децата е много трудно, особено и като вземат родителите да се намесват и да дават много съвети. Смятайте, ако имаме 2-3 деца едно след друго, лудостта е в кърпа вързана.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Frac » 02 Мар 2018, 14:34

Това с появата на децата е доста относителна тема - за някои семейства е освежаване на връзката, за други поредните изпитания. Въпреки това мисля, че те са доста голям учител в семейните отношения.
Ние с моя мъж се гаджосахме още преди да завърша гимназия. Значи вече 15 години сме заедно, от 10-на сме женени. Първите години бяха много хубави. Едно 5-6 год. си изживявахме много различни емоции. Сега животът става малко по-сложен-нашите искания стават все по-големи, децата растат-растат и разходите с тях и редица непридвидени други ситуации. Не е сложно, но пък, ако е лесно, няма да е интересно :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Kaya » 05 Апр 2018, 09:02

Децата са естествено продължение на брака, в началото всеки има нужда да изгради връзката си, да си поживеем, да се разхождаме, да пътуваме, с времето се появява желание за уседналост, в което естествено се появяват децата. :) Всичко е въпрпос на желания!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron