Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Дороти » 25 Окт 2018, 16:00

Не помня години, но определено след раждането на второто дете ни е най-трудно. Уморени, разчекнати да вършим сто неща, да водим голямото дете тук и там след училище, да се грижим за малкото. Когато не остава време за двама души да си кажат нещо лично, ако щеш да си споделят нещата от деня, сякаш и проблемите изглеждат по-големи.
Имаме много общи интереси, отпреди децата. Надявам се това да ни помогне един ден :)
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот ganka_55 » 25 Окт 2018, 16:46

Когат са разведахми
ganka_55
 
Мнения: 3
Регистриран на: 25 Окт 2018, 16:29

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Венцислав Маринов » 25 Окт 2018, 16:56

Най-трудно ми беше преди няколко години, когато Бог прибра жена ми. А най-хубаво ни беше, когато разбрахме, че е бременна и все още бяхме в младостта и силата си.
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот blaze » 09 Ное 2018, 13:11

Най-трудна не мога да преценя, може би когато пътуваше твърде много и за дълго отсъстваше.
Най-хубавите бяха когато се събрахме да живеем заедно и когато се роди детето ни.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Frac » 28 Ное 2018, 17:30

Първите 6 бяха мн хубави и сякаш живеех в друг свят, но веднага пояснявам_деца, разходки, никакви нагажименти, просто беше много спокойно. Е, да мама пораснахме вече и отговорностиъте и задачите стаха повече. Иначе ние с моя мъж см,е си все така-само малко поостарели :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Dalia » 28 Ное 2018, 17:38

Първите години без децат си бяха най-хубавите. Когато се появиха те мъжът ми го обзе лудта ревност, която още не го е напуснала за толкова години. Когато децата си дойдат се държи все 1 са му изяли десерта с вилица, ходи като буреносен облак из дома, трудно му е да ме дели дори и с децата ни. :grouphug:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта