Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот веселказасмяна » 25 Сеп 2014, 12:02

Прочетох интересно изследване по този въпрос, то показваше, че хората са най-щастливи през третата година от брака си, а най-трудна им се оказва петата, след като преодолеят този "трап" едва ли не живота започва отначало, но и щастливо! :shock: :shock: :D

В момента се намирам в третата година от брака си и се чувствам добре, не мога да кажа, че съм най-щастливия човек на света, но като цяло отношенията си вървят някак и не мога да кажа, че това ми е една от най-трудните години.
Marriage.jpg
Marriage.jpg (12.3 KiB) Прегледано 4951 пъти
Опасявам се обаче, че тази мисъл за изследването ще ме преследва до петата година от брака ми, ако мине гладко ще си кажа евала, а след това и развод може да поискам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Коя година от брака при вас се оказа най-щастливата и коя най-трудната? Смятате ли, че съществуват такива моменти, в продължение на година, които да се оказват наистина трудни, а понякога и непреодолими или това е просто мит? :?
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот luchia@marco » 25 Сеп 2014, 12:06

Това са си неоспорими статистики изследващи по-скоро не продължителността на любов на хората, а търпението им и продължителността на влюбването :idea: не смятам, че това за някакви правила, тъй като са нелогични, просто статистики! ;)
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот lussy » 30 Сеп 2014, 16:02

Трудни периоди има, но при нас те винаги са били за кратко, никога не се е проточвало безконечно във времето, за да кажа коя година е била трудна. Предполагам, че най-щастливите ни години бяха 2006 и 2011, когато се родиха децата ни :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Rali_hr » 10 Дек 2014, 13:26

Ами какво да ви кажа - най-трудните сякаш не са дошли още, за щастие! Надявам се обаче когато дойде това време да се справим :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот sofi_black » 10 Дек 2014, 14:34

А ако със започването е трудно, какво можем да очаквам по-нататък? :roll: Реторичен въпрос, а?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Mon_ton » 10 Дек 2014, 15:20

sofi_black написа:А ако със започването е трудно, какво можем да очаквам по-нататък? :roll: Реторичен въпрос, а?

Чао и това е :)))
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Kremiliya » 11 Дек 2014, 15:33

Аз съм омъжена вече от 17 години, ами какво да ви кажа, имахме си трудните моменти особено в 4-тата година, но за щастие всичко се размина добре. Сега имаме други трудности, но не мога да кажа, че са в резултат от семейния ни живот а от други фактори :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Pipilota » 12 Дек 2014, 10:00

Не знам какво да ви кажа, още не са дошли тези трудни години, или по-точно ние ги приемаме трудностите с усмивка ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот Rali_hr » 25 Окт 2015, 11:29

Със сигурност има някои критични години, но не са чак толкова много, въпросът е като цяло как се справяме с трудностите, въпрос също е на какво сме готови за половинката, въпрос е и колко е силна любовта ни, колко сме силни и ние самите, как бихме избягали от проблемите и най-вече - бихме ли търсили проблеми :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Коя година от брака ви се оказа най-щастлива и коя най-трудна?

Мнениеот maminka » 25 Окт 2015, 14:05

При нас беше годината, в която забременях с близнаците, казано честно исках да си тръгна ужасно много, но дечицата бяха причина да остана с дъщеря ми при законния ми мъж и съм толкова щастлива от факта, оттогава и за миг не съм съжалила!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта