Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Pacienti » 03 Ное 2015, 14:56

Хахаха, баба ми казва, като избираш мъж гледай да е умен и да има голям "пакет", другото щяло само да си дойде... :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Snejna » 03 Ное 2015, 15:02

Pacienti написа:Хахаха, баба ми казва, като избираш мъж гледай да е умен и да има голям "пакет", другото щяло само да си дойде... :lol:

Баба ти ме разбива! :) Предпочитам да има повече положителни качества, отколкото пакета му да е 10 метра! :inlove:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Pacienti » 03 Ное 2015, 15:54

Snejna написа:
Pacienti написа:Хахаха, баба ми казва, като избираш мъж гледай да е умен и да има голям "пакет", другото щяло само да си дойде... :lol:

Баба ти ме разбива! :) Предпочитам да има повече положителни качества, отколкото пакета му да е 10 метра! :inlove:


Нейната философия е, че ако няма мозък (интелект) и пакета му е незадоволителен, няма как да си ги набавиш тези неща, докато другото може да се възпита, да се научи. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Malina » 03 Ное 2015, 16:27

Може, може ;) Толкова секс играчки има, така че остава само интелекта да е голям! Но между интелигентен и умен разликата е голяма, нали знаете. ;) но е била права баба ти! Има мъдрост в нейните думи. :) (много яки картинкиии) :dreads:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Elica » 03 Ное 2015, 16:49

Зависи от много неща дали нещо ще ме отврати или няма., ако ми е по-симпатичен мога да си затворя очите за много повече неща, но ако търся под вола теле там съм просто секач. :chopwood:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Rali_hr » 04 Ное 2015, 11:46

Ако държанието е кофти, никъв пакет не ме интересува. :) Той може и да цепи от акъл, ама да се държи като абсолютен идиот, което хич няма да е удоволствие за никой! :front:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Elica » 04 Ное 2015, 17:19

Rali_hr написа:Ако държанието е кофти, никъв пакет не ме интересува. :) Той може и да цепи от акъл, ама да се държи като абсолютен идиот, което хич няма да е удоволствие за никой! :front:

Да имаш право, че е така. МНого по-важно е що за човек е отколкото другите неща. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Yunona » 04 Ное 2015, 18:49

Rali_hr написа:Ако държанието е кофти, никъв пакет не ме интересува. :) Той може и да цепи от акъл, ама да се държи като абсолютен идиот, което хич няма да е удоволствие за никой! :front:


Под това се подписвам с две ръце!
Познавам двама-трима такива екземпляри - много интелигентни, с ум наистина като бръснач, високообразовани, но в същото време - груби, дори презрителни към "простосмъртните", с неадекватно държание дори към собствените половинки. Мерси съм аз на такваз' интелигентност.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Pipilota » 05 Ное 2015, 11:53

Да и аз познавам такива, на които просто държанието им куца и определено не са добра компания. По-добре да е мил и добър, отколкото много начетен, а да се държи като абсолютен... зад**к.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Alexandrina » 05 Ное 2015, 16:38

спортни обувки и бели чорапи до колене. :lol:
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта