Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот веселказасмяна » 14 Дек 2015, 18:14

Lollipop написа:Оф, имам познат, който не че има косми подмишниците, но той не ги скъсява по абсолютно никакъв начин, ат предполагам, за това става въпрос! :) А за хигиената не мога много да се съглася, много зависи от работа, и от самия човек, някои просто си миришат повече, че дори и след баня, това е положението. :) Обаче този таралеж подмишниците не го виждам да ме прегръща мокър, потен и миризлив сред лято, мерси! :pistoldouble:

Ууу много гадно, да, ако държи да си ги има, то поне да се подстриже или там да направи нещо за себе си и най-вече за околните :idea: :idea:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот mix_twix » 15 Дек 2015, 12:20

Lollipop написа:Оф, имам познат, който не че има косми подмишниците, но той не ги скъсява по абсолютно никакъв начин, ат предполагам, за това става въпрос! :) А за хигиената не мога много да се съглася, много зависи от работа, и от самия човек, някои просто си миришат повече, че дори и след баня, това е положението. :) Обаче този таралеж подмишниците не го виждам да ме прегръща мокър, потен и миризлив сред лято, мерси! :pistoldouble:

Еее, че кво ни е на космите, така показваме, че сме мъже, то тестостерон, то чудо. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Mon_ton » 16 Дек 2015, 12:41

Mix_twix да му се прииска на човек да си пусне брада направо! :lol:
не знамв наши дни, как може да има мъже, които оставят космите си подмишниците, при положение, че от жените се изисква толкова много за техните добър външен вид, срамота е направо.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Elica » 16 Дек 2015, 12:59

Mon_ton написа:Mix_twix да му се прииска на човек да си пусне брада направо! :lol:
не знамв наши дни, как може да има мъже, които оставят космите си подмишниците, при положение, че от жените се изисква толкова много за техните добър външен вид, срамота е направо.

Напълно си права, не може да искат постоянно, а те да ходят като Чубака, чак е гадно и обидно и гнусно до няма и къде!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот nadqta » 28 Дек 2015, 17:46

Прави сте, заражда се двоен стандарт и на тях им е много удобно, но всъщност не е би трябвало да стоят така нещата, то предполагам затова се и появиха модерните мацки с косми под мишниците като отговор на неподдържаните мъже - Да, ние също можем :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта