С какъв крем приготвяте бисквитената торта?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: С какъв крем приготвяте бисквитената торта?

Мнениеот Rali_hr » 05 Окт 2015, 13:09

penny написа:
Rali_hr написа:Важното е тортата да е домашна, да енаправена с любов, а ако ще и да е най-гадната на света! :)

Бих направила и домашни бисквити, но едва ли ще си струват толкова усилията... :|

Не мисля, че онези бисквити се получават точно с домашни, доста подобния на биксивити правя, но не ставт като купените. ;) Ако имаш добра рецепта, точно за да могат да се заменят бисквитите в сладкиши ще я пробвам ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: С какъв крем приготвяте бисквитената торта?

Мнениеот Jully » 20 Яну 2016, 17:13

Знаете ли че направих една бисквитена торта, за която използвах начупени бисквити и кремът ми беше от шоколад и сметана (ганаш), стана невероятна торта, много вкусна и шоколадова :inlove:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: С какъв крем приготвяте бисквитената торта?

Мнениеот nushi.kisyova » 22 Яну 2016, 14:05

Jully написа:Знаете ли че направих една бисквитена торта, за която използвах начупени бисквити и кремът ми беше от шоколад и сметана (ганаш), стана невероятна торта, много вкусна и шоколадова :inlove:

А заедно ли се смесват кремът и бисквитите или направи блат и отгоре сложи кремът?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: С какъв крем приготвяте бисквитената торта?

Мнениеот mix_twix » 22 Яну 2016, 16:17

nushi.kisyova написа:
Jully написа:Знаете ли че направих една бисквитена торта, за която използвах начупени бисквити и кремът ми беше от шоколад и сметана (ганаш), стана невероятна торта, много вкусна и шоколадова :inlove:

А заедно ли се смесват кремът и бисквитите или направи блат и отгоре сложи кремът?

оф тва мноо го ям, майка ми ми го прави редовно, аз още не мога да се науча толлкова добре, всичко е смесено ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Предишна

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 0 госта