Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот MGB » 30 Сеп 2014, 11:50

Смятам, че всеки един човек трябва да обръща внимание в каква обстановка живее и ако тя е под постоянен стрес да реши какво да направи, така че сам да си помогне :?

За това се подсетих, когато видях стрес тест във Фрамар, резултатите, от който не ми допаднаха, но сама зная, че начина на живот, който водя не е най-спокойният. Вие сами усещате ли кога сте на косъм
images.jpg
images.jpg (3.9 KiB) Прегледано 664 пъти
да се подадете изцяло на стреса или не усещате това, докато той няма физическо проявление. :?

Правите ли си такива тестове и смятате ли, че това е важно, за да контролирате по един или друг начин нивото на стрес в ежедневието си? :?
А за тези от вас, вече направили си теста, какви са резултатите ви?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот belleville » 02 Окт 2014, 11:35

За щастие смятам, че не се товаря толкова с емоциите на хората около мен, за да имам нужда от разтоварване, не приемам нещата навътре и затова ми е леко, съветвам колкото се може повече хора да постъпят така ;)
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот BeenieGal » 07 Окт 2014, 10:41

Явно и аз съм на ръба :D но е почти нормално, всеки момент да ти се скъса въженцето, ама как няма с такива във властта всеки ще изперка само при мисълта за тях :lol: съжалявам, че зачеквам тази тема, но в момента ми е много болна! :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот Локумът » 28 Юли 2017, 11:09

Ако си направя такъв тест ще ги учудя хората с резултаите. Аз съм най-малко стресирания човек на тая земя.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот Malina » 28 Юли 2017, 14:08

Правила съм някои безплатни онлайн теста, но те надали са толкова показателни като тези,които бих амогли да бъдат направени при специалист, за да каже наистина дали и до колко сме податливи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Правили ли сте си тестове за това да си сте податливи или дали вече сте се подали на стреса? Какви са резултатите?

Мнениеот Pipilota » 28 Юли 2017, 15:35

Аз на други неща съм по-подвластна. :) шегувам се. Стресът е много коварен, уж няма нищо и изведнъж се усещаш, че не знаеш как ще се справиш сп оложението, в което се намираш. Не е шега работата хич.. Тестове не съм си правила, но знам, чемного се влияя и често реагирам по-пресилено.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта