Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот penelopa » 01 Апр 2016, 13:52

Snejna написа:Със сигурност дози няма, ако можеш да си го позволиш, може и всеки ден да ходиш на масаж и на спа. :))


Който може, да ходи, но се съмнявам ако ходиш всеки ден, да станеш по-хубав или кожата ти да стане по-перфектна. От прекалени грижи ефекта се губи :grin: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Tinki » 01 Апр 2016, 14:20

Не мога да се съглася :) Не знам някой да ходи всеки ден на спа, но със сигурност ежедневната грижа за тялото има ефект не само за него. Когато си здрав, свеж и се чувстваш добре, имаш оптимистичен поглед над всичко. Мотивиран си за работа, имаш по-положителен си към хората. Независимо дали полагаш усилия в домашни условия или намираш време за професионални грижи, изобщо не са излишни неща.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот irka » 01 Апр 2016, 15:41

Tinki написа:Не мога да се съглася :) Не знам някой да ходи всеки ден на спа, но със сигурност ежедневната грижа за тялото има ефект не само за него. Когато си здрав, свеж и се чувстваш добре, имаш оптимистичен поглед над всичко. Мотивиран си за работа, имаш по-положителен си към хората. Независимо дали полагаш усилия в домашни условия или намираш време за професионални грижи, изобщо не са излишни неща.


Къпането,почистването на лицето и мазането на тялото с лосион всеки ден може да се каже, че е задължение. Но аз пък не мога да се съглася, че всеки ден трябва да се подлагаш на процедури, обработки на кожата, масажи и подобни. Някои може да го правят, но това според мен не е белег на самоуважение и грижа за себе си, а белег на префацуненост, показване и даже на лентяйство. Уважавай се колкото си искаш, но да висиш само по салони и козметични центрове без да си мърдаш мозъка за нещо друго, мерси! А някои изпадат и в такива крайности.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Tinki » 01 Апр 2016, 15:59

Кой говори за денонощно висене по салони и по цял ден масажи и процедури? Грижи за тялото означава правилно хранене, движение, почивка, козметика съобразена с възрастта, ползване на качествени продукти... Салони, масажи и процедури са част от нещата, които ни улесняват за полагането на тези грижи, а и ни дават възможност за професионално мнение за някои от проблемите, които може да не знаем как да решим или пък може да са единствен начин да решим.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот pravilno » 04 Апр 2016, 10:02

Tinki написа:Кой говори за денонощно висене по салони и по цял ден масажи и процедури? Грижи за тялото означава правилно хранене, движение, почивка, козметика съобразена с възрастта, ползване на качествени продукти... Салони, масажи и процедури са част от нещата, които ни улесняват за полагането на тези грижи, а и ни дават възможност за професионално мнение за някои от проблемите, които може да не знаем как да решим или пък може да са единствен начин да решим.


Съгласна съм, стига да попаднеш на наистина професионалисти в тези салони :grin: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Tinki » 06 Апр 2016, 09:42

Е, като става дума за професионалисти, успеваемостта за "попадането" е свързано и с препоръки и отзиви от познати. Стига човек да знае какво търси, места със сигурност има, където да го намери.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Kaya » 06 Апр 2016, 11:49

Tinki написа:Е, като става дума за професионалисти, успеваемостта за "попадането" е свързано и с препоръки и отзиви от познати. Стига човек да знае какво търси, места със сигурност има, където да го намери.

Да, аз ходя при една жена, която няма особено "красиво" студио, нито е кой знае какво там, но е вълшебница с ръцете! А много готино за масаж е бадемовото масло, малко скъпичко ляга обаче. :( Но за у дома може да се използва докато се абсорбира от кожата, а това може да се превърне в интересна забава с половинката. :heartbeating:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот nefertiti » 19 Апр 2016, 16:25

И аз така обичам да си харесвам "нечии ръце". Даже сега си имам един такъв любим чифт за масаж, но за съжаление само от време на време мога да ги усетя :lol:, че няма как всеки ден да се ходи.
С половинката забавата е по-друг вид естество ;)
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот black » 20 Апр 2016, 10:23

Жена ми все иска да я масажирам и даже си е накупила разни мазила. Казва, че не й е нужно да ходи на масаж, бил съм се специализирал и много добре й действало :grin: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот m0n4eto » 20 Апр 2016, 11:18

нормално, жена ти реагира на допира ти и забравя да мисли има ли или не елемент на масаж хаха. а може и да имаш природен талант :))
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта