Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот m0n4eto » 26 Юли 2016, 10:24

annydance написа:Все ще се намери кой да го нанесе :lol: . Кой ще откаже да помогне на дама в беда :grin: ?


така е, всяка дама заслужава масаж :lol:
но то може и ние да искаме да сме в ролята на масажиста от време на време... ;)
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот M.Tasheva » 26 Юли 2016, 10:41

Разбира се, не може само ние да обираме сладкото, трябва и ние малко да се постараем да доставяме удоволствие. Вкъщи дори и непрофесионален масаж е добра идея, даже много добра :smile: .
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Doktoricata » 27 Юли 2016, 15:37

annamaria написа:моето го взех от спа салона на хотел Сенс още през март. помня, че беше нещо като продукт на седмицата и си го взех него.
Rali_hr и аз като теб. не бях пробвала от този тип. сега ме е яд, че не поисках брошурка. ама като попривърша това, тогава ще потърся. имаше различни гами с различни действия.

Благодаря, но може ли линк да пуснеш, че нещо не намирам. :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот annamaria » 28 Юли 2016, 12:55

Doktoricata написа:
annamaria написа:моето го взех от спа салона на хотел Сенс още през март. помня, че беше нещо като продукт на седмицата и си го взех него.
Rali_hr и аз като теб. не бях пробвала от този тип. сега ме е яд, че не поисках брошурка. ама като попривърша това, тогава ще потърся. имаше различни гами с различни действия.

Благодаря, но може ли линк да пуснеш, че нещо не намирам. :)


да, те нямат за онлайн да продават. трябва да отидеш направо в хотела и там ще видиш.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот nefertiti » 31 Авг 2016, 15:00

m0n4eto написа:
annydance написа:Все ще се намери кой да го нанесе :lol: . Кой ще откаже да помогне на дама в беда :grin: ?


така е, всяка дама заслужава масаж :lol:
но то може и ние да искаме да сме в ролята на масажиста от време на време... ;)


Скоро, в обща компания възникна разговор по такива теми и единия от мъжете (на около 30) разказа, че вече карал трети курс за масажист. И внимание - целта му не била да работи като такъв, а да има уменията, за да впечатли една единствена дама!!! :shock:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот annamaria » 01 Сеп 2016, 14:27

nefertiti написа:Скоро, в обща компания възникна разговор по такива теми и единия от мъжете (на около 30) разказа, че вече карал трети курс за масажист. И внимание - целта му не била да работи като такъв, а да има уменията, за да впечатли една единствена дама!!! :shock:


не му ли казахте, че по-евтино, по-приятно, а и по-успешно ще я впечатли, е ако направо я заведе някъде??? :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот belleville » 01 Сеп 2016, 15:24

annamaria написа:
nefertiti написа:Скоро, в обща компания възникна разговор по такива теми и единия от мъжете (на около 30) разказа, че вече карал трети курс за масажист. И внимание - целта му не била да работи като такъв, а да има уменията, за да впечатли една единствена дама!!! :shock:


не му ли казахте, че по-евтино, по-приятно, а и по-успешно ще я впечатли, е ако направо я заведе някъде??? :lol:


А, не съм съгласна :grin: ! Уменията на масажист винаги се ценят и влизат в употреба във всякакви ситуации. Човекът щом се старае, значи наистина държи на дамата, а като изкара курса това ще му остане за цял живот. Вечерята ще мине и замине :lol: .
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот annamaria » 02 Сеп 2016, 10:58

не за водене на вечеря, а да идат заедно на хубаво място с професионални масажи. така че и двамата да участват в преживяването и заедно да споделят романтичните моменти. пък после ако искат и вечери, и танци, и каквото дойде ;)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот fairy » 02 Сеп 2016, 14:49

Като я заведе някъде дамата ще е по-впечатлена и предразположена, иначе ако вкъщи започне да й прилага масажните си умения и я натисне там, може и да я уплаши и да не я види повече :lol: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот tinkerbell » 07 Сеп 2016, 09:45

Ми да, ако иска той да е част от романтичната картинка трябва да идат някъде заедно, та и двамата да ги глезят. А не той да е "като на работа" и в ролята на масажист да мисли техниката и така ли беше по учебника..
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта