Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Harmony » 07 Сеп 2016, 09:58

Е, ако тръгне да мисли и да се чуди как е било по учебника, пиши я бегала работата :lol: . Като добие повече опит и станат по-близки, тогава да се пробва. В началото да я води по СПА-центрове, но да не му изиграе лоша шега това водене. Да свикне жената и да не признава друго :mrgreen: .
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот m0n4eto » 09 Сеп 2016, 12:30

Harmony написа:Е, ако тръгне да мисли и да се чуди как е било по учебника, пиши я бегала работата :lol: . Като добие повече опит и станат по-близки, тогава да се пробва. В началото да я води по СПА-центрове, но да не му изиграе лоша шега това водене. Да свикне жената и да не признава друго :mrgreen: .


тъкмо ще му е стимул да задобрява и той :lol: ама колкото и усвои масажите, друго ще си е в обстановката и с екстрите и нещата от спа център. няма две мнения!
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот red_eyes » 09 Сеп 2016, 13:11

Е, така е! Обстановката върши половината работа :smile: . Вкъщи можеш да я постигнеш донякъде, но на ново място усещанията са други.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот tinkerbell » 12 Сеп 2016, 11:47

red_eyes написа:Е, така е! Обстановката върши половината работа :smile: . Вкъщи можеш да я постигнеш донякъде, но на ново място усещанията са други.


И най-важното - вкъщи той ще е обгрижващ, а в спато и двамата ще са обрижвани. Там той също ще разпуска..
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот mimeto90 » 12 Сеп 2016, 12:22

Аз вкъщи обичам да правя масаж на половинката. Харесва ми да му доставям удоволствие. И гледам да си имам глезотийки като някое масажно масло, например. Предпочитам бадемовото и това от жожоба, без значение коя фирма е.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот pepimili » 12 Сеп 2016, 17:17

Аз много обичам да се и доста често си купувам различни лосиони за тяло. Събрала съм вече доста видове. Грижата, която полагам за кожата на тялото си е след баня - задължително използвам пилинг за тяло, а след това нанасям антицелулитен крем и овлажняващо мляко за тяло.
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот teodoran1 » 14 Сеп 2016, 14:08

Бебешкото олио върши много добра работа :bouncymulticolor:
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот tinkerbell » 20 Сеп 2016, 10:48

Бебешкото олио и въобще бебешката козметика е добра само за бебета. Тя е адаптирана към тяхното pH и разни други неща, които не са най-подходящи за голям човек. Така че, нека бебешките неща са си за бебета :)
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот annamaria » 03 Окт 2016, 12:38

nefertiti какво стана с онзи господин кандидат-масажиста, че ми стана любопитно? започна курсовете или го убедихте в крайна сметка, че ще впечатли любимата по-скоро ако я заведе на истинско спа, с истински с масажи :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот BeenieGal » 03 Окт 2016, 12:42

tinkerbell написа:Бебешкото олио и въобще бебешката козметика е добра само за бебета. Тя е адаптирана към тяхното pH и разни други неща, които не са най-подходящи за голям човек. Така че, нека бебешките неща са си за бебета :)


Не съм съвсем съгласна. Аз ползвам бебешкия сапун на Бочко, всичките му разновидности и много добре ми се отразява на кожата. Докато другите ми я правят една такава суха и лющеща се и неприятна за допир и на усещане.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта