Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот Malina » 26 Юни 2015, 12:32

То и богати пенсионери ли има :) Но пък от друга страна какво толкова могат да правят хората, нормално си живеят старините в разходки и срещи с техни връстници, голям проблем вече.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот Lisica » 26 Юни 2015, 14:54

Боже, нашите пенсионери хич не са усмихнати и добре облечени като тези, те си пестят дрехите, защото утре може да нямат и се молят за една причина да се усмихнат..
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот кора-бия » 30 Юни 2015, 16:47

ми аз не съм видял някой пенсионер да му е чак па толкоз зле, децата им нали им дават пари ..
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот Kremiliya » 01 Юли 2015, 16:54

кора-бия написа:ми аз не съм видял някой пенсионер да му е чак па толкоз зле, децата им нали им дават пари ..

Да, кои са тези деца, които им дават пари, не говори глупости моля ти се, ти къде живееш?!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот кора-бия » 10 Юли 2015, 16:36

Kremiliya написа:
кора-бия написа:ми аз не съм видял някой пенсионер да му е чак па толкоз зле, децата им нали им дават пари ..

Да, кои са тези деца, които им дават пари, не говори глупости моля ти се, ти къде живееш?!

Аз де живея не е твоя работа, ама айде да не ги съжаляваме толкова пенсионерите, а?
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Изключваме размера на пенсиите, какви са проблемите на българските пенсионери, според вас?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 03 Юли 2020, 10:31

Проблемът на голяма част от пенсионерите в България е как да оцелеят, а проблемът на управляващите е, че все пак оцеляват...
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта